2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وای چه شبی بود دیشب..منم خابم نبرد..

دوتا صلوات واسم بفرست که بدجور بهش نیاز دارم..اولی نیت سلامتی بچم..دومی نیت خونه دار شدنم..اگه فرسادی لایک کن منم برا تو بفرستم .برا همه مریضام نیت شفا و سلامتیشون صلوات بفرستوقتی احمقی و قصد دعوا داری و فک کردی همه مثه خودتن ریپلایم نکن....ادمی را ادمیت لازم است
2738

منم دعوامون شده نخوابیدم حالام حرصم یذره کم نمیشه منی که فحش ندادم تو عمرم نهایتا بیسعور گفتم هرجی از دهنم دراومد بهش پیام دادم بازم اروم نشدم

لطفا لایک نکنید ، لایک نکنیددددد آفرین لایک نکنید🙃

منم تا الان بیدار بودم خوابم نمیلره از غصه😔😔

🔺️🔻به عقایدهم احترام بذاریم 🔺️🔻اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم. اگر نمیتونی لطفا ریپلای و بی ادبی  نکن🚫
چیزی جدیدی نیست من هرشب اینجوری ام

مواظب باش افسردگی نگیرین

(2020/02/02) = من ملکه آبی پوش آتلانتا، ملکه    (آرامش ،علم ،عشق ، ثروت ، خوشبختی و سلامتی)   هستم. خدا رو شکر در تاریخ  (2020/02/02)   با همسرم در هستیم. خدا رو شکر که همسرم بورسیه ازدانشگاه استنفورد دریافت کرد...شکرت خدایا (2020/02/02)... 🍀🍀     👸✌

من بعضی وقتا ساعت یک میخوابم فقط دو ساعت غلط میزنم و بی قرارم و خوابم نمیبره . ساعتمو نگاه میکنم میبینم شده ۳ نصف شب و من همچنان بیدارم با وجود اینکه سرم و چشمم درد میگیره و خستس.

بخاطر فکر زیاد هست عزیزم

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...
من بعضی وقتا ساعت یک میخوابم فقط دو ساعت غلط میزنم و بی قرارم و خوابم نمیبره . ساعتمو نگاه میکنم میب ...

خیلی بده

خواب خوب خیلی خوبه

خخخخخ چ خ خ ای شد😆😆

اگر شخصیت کسی برایت شفاف نبود..به دوستانش دقت کن!
2706