2410
2553
عنوان

من و مشکلات تمام نشدنی با شوهرم...

| مشاهده متن کامل بحث + 1510 بازدید | 110 پست
یه چیزی رو میدونی ،،الان نه اینکه هوا گرمه،،نا خودآگاه میلی ج،نسی آقایون کمتر میشه ،،،ینی شوهر منم ا ...

خب دارو رو دکتر بهم داده برای ی دوره ببینه ک جواب میده یا نه ک داروهای دیگه رو هم امتحان کنه و اینکه بهم گفته ب آی یو آی هم فکر کن... با این وضعیت نمیدونم باید چکار کنم 

خدایا خودت بهتر از هر کسی میدونی که آرزوم چیه... 
فرصت زیادی ندارم دکتر بهم گفته باید زودتر ی دونه  رو بیاری

ببین حتی خودتم الان استرس داری ،،دکتر بگه ،،یکی دوماه به خودتون فرصت بده

🌹 "رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹    من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد😍😍خدایا شکرت برای این معجزه،،هزاااااار بار شکرت،، بعد از نه سال و پنج ماه انتظار و تلاش ۹۹/۸/۲۴ ازمایش بارداری م مثبت شد،،،۹۹/۹/۱۵رفتم سونوگرافی و به لطف خدا قلب میوه ی دلم تشکیل شده بود،،۹۹/۱۰/۱۷ هم صدای قلبشو شنیدم و با چشمای لبریز از اشک شوق از خدا خواستم که همه ی اونایی که منتظرن این لحظه رو بچشن و این اشک شوقو بریزن،،اینارو نوشتم تا اونایی که عین خودم منتظرن،،امضامو بخونن و امیدوار بشن به ادامه ی مسیر،،به مسیری ک سخته ولی وقتی صدای قلب بچتو میشنوی تمام اون سختیا رنگ میبازن،،،محتاج دعاتون هستم و دعاگوی همه منتظرا،،خدایا بازم شکرت به عدد تپش های قلبم شکرررررررر،،رب هب لنا من لدنک ذریة طیبة انک سمیع الدعاء،،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا؟ مشکلت چیه

من دو تا بارداری ناموفق داشتم و یکم تنبلی تخمدان هم دارم دکتر بهم گفت خیلی فرصت نداری باید سریعتر اقدام کنی

اگه این چند ماهه با دارو باردار نشم دکتر پیشنهاد داد آی یو آی بکنم

اتفاقا از نظر خورد و خوراک هیچی تو خونه کم نیس از مرغ و گوشت و میوه و پسته و بادوم و فندوق همه چی می ...

پس بخورر حالشو ببر

والا تو خونه ما پسته بادوم فندوق پیدا نمیشه😄😄

با یک.و نیم عجیبه این خرجها...🤔🤔

عششششق یعنی وقتی که.....بیقرارت مییییشم💖💖
2456
میدونم گلم...الان اکثرا زندگیها سرد شده و یکنواخت... بنظرم خودمون باید ب خودمون رحم کنیم و روحیه بد ...

آخی عزیزم خدا رحمتشون کنه و روحشون شاد باشه  

خب برو کلاس بخدا من اینقدر دلم میخواد شرایطشو داشتم میرفتم کلاس رقص و موسیقس و زبان

ولی من فعلا همه زندگیم متوقف شده ب خاطر بی پولی

وای نه من اصلا سرد نیستم... گاهی زیادی گرمم

خوب اگه هفته ای یکبار باشه که بد نیست .با همین شرایطی که من داشتم ، باردار شدم 

زمانی که اقدام کردم فکر نکنم هفته ای یکبار ما ارتباط داشتیم .ولی خدا رو شکر باردار شدم 

خدا بخواد بده میده دست شما که نیست .یکی میبینی کلی جلوگیری میکنه نا خواسته  باردار میشه .یکیم برعکس 

پس شما بسپار دست خدا.فقط ارامش داشته باش 

من دو تا بارداری ناموفق داشتم و یکم تنبلی تخمدان هم دارم دکتر بهم گفت خیلی فرصت نداری باید سریعتر اق ...

بارداری ناموفق؟؟،،،سقطات زیر سه ماه بود؟؟

🌹 "رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹    من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد😍😍خدایا شکرت برای این معجزه،،هزاااااار بار شکرت،، بعد از نه سال و پنج ماه انتظار و تلاش ۹۹/۸/۲۴ ازمایش بارداری م مثبت شد،،،۹۹/۹/۱۵رفتم سونوگرافی و به لطف خدا قلب میوه ی دلم تشکیل شده بود،،۹۹/۱۰/۱۷ هم صدای قلبشو شنیدم و با چشمای لبریز از اشک شوق از خدا خواستم که همه ی اونایی که منتظرن این لحظه رو بچشن و این اشک شوقو بریزن،،اینارو نوشتم تا اونایی که عین خودم منتظرن،،امضامو بخونن و امیدوار بشن به ادامه ی مسیر،،به مسیری ک سخته ولی وقتی صدای قلب بچتو میشنوی تمام اون سختیا رنگ میبازن،،،محتاج دعاتون هستم و دعاگوی همه منتظرا،،خدایا بازم شکرت به عدد تپش های قلبم شکرررررررر،،رب هب لنا من لدنک ذریة طیبة انک سمیع الدعاء،،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
میدونم گلم...الان اکثرا زندگیها سرد شده و یکنواخت... بنظرم خودمون باید ب خودمون رحم کنیم و روحیه بد ...

خدا صبرت بده منم سه سالگی هم مادر هم پدرمو از دست دادم

واقعا سخته

عششششق یعنی وقتی که.....بیقرارت مییییشم💖💖
2714
 پس بخورر حالشو ببر والا تو خونه ما پسته بادوم فندوق پیدا نمیشه😄😄 با یک.و نیم عجیبه این خرج ...

آره شوهر من عادت داره همه چیز میخره و ب مقدار زیادم میخره... مثلا میوه همیشه جعبه ای میخره گردو همیشه باید باشه انواع مرباها رو داریم مرغ و گوشت و بوقلمون و بلدرچین همیشه تو فریزر هست... اصلا از بس اینارو میخرید فریزر خونمون جا نداشت ی فریزر کوچیک دست دوم خریدیم پارسال...

ولی آخه همه چیز ک خورد و خوراک نیس من نیازای دیگم دارم

خوب اگه هفته ای یکبار باشه که بد نیست .با همین شرایطی که من داشتم ، باردار شدم  زمانی که اقدام ...

درسته... راستش دکتر و بدتر از اون این اینترنت بمن استرس میده ک همش میگن باید مرتب رابطه باشه برای باداری یعنی ی شب در میون رابطه...

ولی شما درست میگی اگه خدا بخواد میشه

آره ی دونه تو یازده هفتگی بود ی دونه خارج از رحم

چون برای سقط زیر سه ماه من شنیدم ک از ضعف نطفه س

2706