2737
2739
عنوان

اونایی که تکررادرار دارن...

| مشاهده متن کامل بحث + 324 بازدید | 63 پست
عه خوبه پس خودتو محدود نکردی. من اکثراتوخونه ام

نههه بابا تازه بعضی موقع ها تومسیر میرم توپمپ بنزین😬

🤗حسِ خوب یَعنی مَن و توْ و دُختَرِمون تو مَزرعِه شُماٰلِ روستاٰ....🔗✌🏾
برامن دگه الان جوری شده همه فهمیدن 😢😓 بازار ازیه ساعت بیشترنمیتونم بمونم  مسافرتم هی همسرم ...

همین که میری باز خوبه. من بیرون فقط درحد نیم ساعت جوری که کلا  سوارماشین باشم میرم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم اگه غیراز شوهرم باشه یباربهونه دخترم یبارپسرم میارم😩😂

بیچاره ها به زوری میبریشون دسشویی برای حفظ آبروی خودت 😂

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
باهمین تمرین کامل خوب شدید؟؟! 

اره عزیزم.عادت کرده مثانه که زود زود خالی شه.بس فشار بیاد بهتر میشه.والبته تجربه به من ثابت کرده چای خیلی ادرار اوره.من بیرون خونه اصلا نمیخورم چای.

2728
ببخشید تو بارداری ادرار بدبو باشه عادیه؟؟من بجه اولمه چیزی نمیدونم 

عادی نیس عزیزم 

شایدعفونته

من بلوچم   زبانم بلوچی  لباسم بلوچی  فرهنگم بلوچی  وطنم ایران  مکران بلوچستاااان 😍افتخارم اهل سنتم😍داداشای عزیزم خیییییلی زود رفتین هنوز باورندارم رفتنتونو هنوزم از  گوشه گوشه خونم صدای خنده هاتونو میشنوم باورندارم دگه نیستین تا باهم کل کل کنیم بعد تو کی بگم خودشیفته به کی بگم هندونه نزار برام سنگینن و... آخ خدایا راضیم برضایت کاری بجز صبر نداریم خیالم  راحته اونجا جاتون خوبه آخه شما خییلی خوب بودین حافظ قران و... بودین  مطمعنم خدا خلاف وعده نمیکنه الهی جاتون بهشت برین باشه  ......دعا میکنم خدا به هیییچ کی داغ عزیز نده اونم دوتا باهم 
عادی نیس عزیزم  شایدعفونته

دوباره آزمایش دادم منتظر جوابم ولی از استفاده کردن خشک کننده میترسم خطر داشته باشه 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
همین که میری باز خوبه. من بیرون فقط درحد نیم ساعت جوری که کلا  سوارماشین باشم میرم.

یادم رف بگم 

منم پیاده اصن نمیرم این یه ساعتوتوماشینم😓

من بلوچم   زبانم بلوچی  لباسم بلوچی  فرهنگم بلوچی  وطنم ایران  مکران بلوچستاااان 😍افتخارم اهل سنتم😍داداشای عزیزم خیییییلی زود رفتین هنوز باورندارم رفتنتونو هنوزم از  گوشه گوشه خونم صدای خنده هاتونو میشنوم باورندارم دگه نیستین تا باهم کل کل کنیم بعد تو کی بگم خودشیفته به کی بگم هندونه نزار برام سنگینن و... آخ خدایا راضیم برضایت کاری بجز صبر نداریم خیالم  راحته اونجا جاتون خوبه آخه شما خییلی خوب بودین حافظ قران و... بودین  مطمعنم خدا خلاف وعده نمیکنه الهی جاتون بهشت برین باشه  ......دعا میکنم خدا به هیییچ کی داغ عزیز نده اونم دوتا باهم 
2738

دانشگاه رو چرا ول کردی ؟ دیگه هر یه ساعت که میشه بره دسشویی

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
دوباره آزمایش دادم منتظر جوابم ولی از استفاده کردن خشک کننده میترسم خطر داشته باشه 

بدون مشورت پزشک نخورعزیزم

مطمئنی واسه شمام از سردی نیست؟ اخه میگی زمستون بیشتره من یکی دوتا زمستون کرسی گذاشتم زیرش میخدابید ...

تغذیه که تأثیره ۱۰۰٪ داره منم گیاهخوارم و نمیتونم خوراکیهای گرم بخورم مثل خرما و این چیزا بیشترم اذیت میشم.

🤗حسِ خوب یَعنی مَن و توْ و دُختَرِمون تو مَزرعِه شُماٰلِ روستاٰ....🔗✌🏾
اره من حتی مجبور شدم بخاطرش دانشگاهو ول کنم.  مسافرت و بازارم اصلا نمیتونم برم. شما هر چند ساعت ...

من 9ساله اینجوریم با قرص و دارو که هیج اثری نکرد ولی یه مدت ورزش پیلاتس و خوردن عسل و زنجبیل و سیاه دونه باهم  قاطی میکردم و اب سرد نمیخوردم بجاش اب جوش کلی بهتر شدم یعنی اب جوش میخوردم دفع نمیشد ولی اب سرد همش دفع میشه ولی الان تابستونه گرمه

لطفا لایک نکنید ، لایک نکنیددددد آفرین لایک نکنید🙃
پس تو درکم میکنی. خیلی سخته. مجبور شدم ازدانشگا انصراف بدم, فک کن...

چه بد 

درکت میکنم 😩😓

2706