2737
2734
عنوان

اگر جای من بودید چه میکردید

| مشاهده متن کامل بحث + 422 بازدید | 44 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میترسم تو مهد خوب بهش نرسن بهش توجه نشه😭

اره دیگه باید مهد خوب پیدا کنی من سر دخترم تجربه بدی از مهد داشتم تا سه سالگی نزاشتم سر پسرم ولی ۱۵ ماهه شد گذاشتم مهدی که دخترم میرفت خیلی دلم آرومه وقتی اونجاست چون میدونم چجوری آن 

عزیز یا پاره وقت برو یا بیمه بیکاری بگیر 

من خودم بخاطر بچم کارمو ترک کردم دو سال اول خیلی مهمه منم سختم بود و ارزششو داره

الان خوب خیلی کوچیکه گناه داره 

سال دیگه شروع میکنم 

حتی امسال واسه مصاحبه رفتم قبولم شد ولی بازم دلم نیومد 

2728

من خودم با مهد تو این سن موافق نیستم 

هنوز کوچیکه و بدنش ضعیفه زود به زود مریض میشه 

فقط در صورتی سر کار رفتن خوبه که یکی بهتر و باحصوله تر و دلسوز تر از مادر بچه رو نگه داره 

فقط تو خونه موندن یه بدی داره اونم شوهره که به زن خوته بودن عادت میکنه 

2738
یعنی الان سه راه دارم همین جور برم سرکار و با مرخصی و کمک از اطرافیان بگذرونم یک مدت پاره وقت برم ...

روحیه بچت مهم تره

نرو

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم

کارت رو اصلا ول نکن .منم مامانم پسرمو نگه میداشت ولی خدایی اذیت نمیکرد الان دقیق اووووج سن بهونه گرفتن بچه ها برای بیرونه یعنی ما ک دسشوییامون تو حیاطه باید قایمکی دسشویی میرفتیم الان پسرم 20 ماهشه خیلی خووووب شده اصلا بهونه نمیگیره..اگر مامانت نمیتونه پرستار بگو بیاد خونه بابات یا بیاد خونه خودتون مامانتم بیاد بمونه پیشش تا شما از سر کار بیای.

خب عزیزم من به خاطر بچم کارم رو خیلی خیلی کم کردم به طوری که حقوق منم نصف شد

الان هم هر وقت برای دومی اقدام کنم دیگه کلا کار رو کنار میکذارم

مگه ما چقدر جوونیم و تو این دنیا زندگی می کنیم که همش باید استرس داشته باشیم 

درد ما جز به ظهور او مداوا نشود...

منم شاغلم و یه پسر همسن کوچولوی شما دارم. پرستار گرفتم براش. ساعت کارمم از شما بیشتره. کارتو از دست نده به هیچ وجه. بخصوص که میگی کار کردنو دوست داری، الان کار با شرایط مناسب راحت گیر نمیاد.

فوقش همون پاره وقت رو برو که پسرت به دو سال و نیم سه سال برسه که سن مناسب مهده، بعد دیگه کامل برو. خودتم یه خستگی در میکنی این مدت

2706