2737
2734
دور از جونتون. واسه بارداری هم باید نخوری نه 

چیو نخوری؟

خداوند کرم ابریشم را به پروانه🍄دانه ی شن را به مروارید🍄تکه زغالی را به الماس تغییر میدهد🍄اگر زمان به سختی گذشت🍄و تحت فشار بودی 🍄او بر روی تو نیز کار میکند ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
منم چند ساله قرص میخورم

زبون منم همینه دقیقا

فکر کنم ربطی به قرص خوردن نداشته باشه چون قبل از اینکه فهمیدیم کم کاره و قرص ووشروع کردیم اینجوری شده درست نمیشه دیگه

واسه باردار شدن اونایی که تیروئید دارن قرصشونو نباید بخورن ؟

چرا باید بخوری که تنظیم بشه حتی تو بارداری هم باید بخوری اگر نامنظم باشه رو جنین اثر بد میذاره

خداوند کرم ابریشم را به پروانه🍄دانه ی شن را به مروارید🍄تکه زغالی را به الماس تغییر میدهد🍄اگر زمان به سختی گذشت🍄و تحت فشار بودی 🍄او بر روی تو نیز کار میکند ...

سلام به همگی، این مطلب رو از کانال کلینیک دکتر تغذیه ام براتون میذارم امیدوارم به دردتون بخوره :👇

خستگی، ضعف عضلات، کاهش عملکرد ذهنی، کاهش رشد مو، افزایش وزن و یبوست از عوارض کم کاری تیروئید هستند
✔️مراجعه به متخصص تغذیه به هنگام اختلال تیروئید جهت دریافت رژیم غذایی و متخصص غدد ضروری است.
✔️در مورد کم کاری تیروئید ناشی از کمبود ید به راحتی با تجویز مکمل ید می توان بیماری را درمان کرد.
🍓مرکبات، توت ها، فلفل، سبزی های برگی سبز منابع غنی ویتامین C هستند که برای تولید هورمون تیروئید ضروری است.
🍎میوه ها، سبزی ها، غلات، فرآورده‌های لبنی کم چرب، گوشت بدون چربی، ماکیان، ماهی و حبوبات از منابع غذایی مفید برای بیمارانی هستند که نیاز به کنترل وزن دارند.
🥜بادام زمینی، دانه سویا، کلم می توانند اثرات نامطلوبی بر تیروئید داشته باشند.
✔️در مورد کم کاری تیروئید گاه مکمل L_ تیروزین تجویز می شود.
✔️دوستان عزیز اگر کم کاری یا اختلالات تیروئیدی دارید، جهت دریافت رژیم غذایی و مشاوره با ما ارتباط بگیرید، همراه شما هستیم:
Drzahrab@

آدرس کانال :

http://t.me/dietclinicz/

سلام به همگی، این مطلب رو از کانال کلینیک دکتر تغذیه ام براتون میذارم امیدوارم به دردتون بخوره :👇

خستگی، ضعف عضلات، کاهش عملکرد ذهنی، کاهش رشد مو، افزایش وزن و یبوست از عوارض کم کاری تیروئید هستند
✔️مراجعه به متخصص تغذیه به هنگام اختلال تیروئید جهت دریافت رژیم غذایی و متخصص غدد ضروری است.
✔️در مورد کم کاری تیروئید ناشی از کمبود ید به راحتی با تجویز مکمل ید می توان بیماری را درمان کرد.
🍓مرکبات، توت ها، فلفل، سبزی های برگی سبز منابع غنی ویتامین C هستند که برای تولید هورمون تیروئید ضروری است.
🍎میوه ها، سبزی ها، غلات، فرآورده‌های لبنی کم چرب، گوشت بدون چربی، ماکیان، ماهی و حبوبات از منابع غذایی مفید برای بیمارانی هستند که نیاز به کنترل وزن دارند.
🥜بادام زمینی، دانه سویا، کلم می توانند اثرات نامطلوبی بر تیروئید داشته باشند.
✔️در مورد کم کاری تیروئید گاه مکمل L_ تیروزین تجویز می شود.
✔️دوستان عزیز اگر کم کاری یا اختلالات تیروئیدی دارید، جهت دریافت رژیم غذایی و مشاوره با ما ارتباط بگیرید، همراه شما هستیم:
Drzahrab@

آدرس کانال :

http://t.me/dietclinicz/

هاناجان قرص تیروئیدیت را بخور 

ولی برای اضافه وزنت برو متخصص تغذیه به صورت جدی هم ورزش کن 

خواهرانه میگم چاقی و تیروئیدیت کاملا به هم مرتبط نیستند 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»

من باید روزی 2 تا ناشتا ال تیروکسین سدیم 100 بخورم . سه تا غده تو گلومه که تا پشت گوشمم رفته

نرفتم ببینم چی هست اصلا  خیلی چاق و گردن کلفت شدم 102 کیلو هستم....قبل ابتلا به این بیماری که 14 ساله مقاوم به درمان هم هست , وزنم 52 کیلو بود ..... قد 158

مشکل و گرفتاری و بیماریهایی دارم که توان درمان و رفعشونو به چندین دلیل ندارم خواهش میکنم به نیت حل مشکلاتم حمد و صلوات بفرستین
2706