2733
2734
من همیشه لاغر بودم و وزنم  ۶۰ بود ۴  سال قرص رو نخوردم شدم ۹۰ تا ..... فقط ۴ کیلوشو تونستم ...

بخاطر رژیمت بوده وگرنه کم کاری نهایتا ۶ کیلو اضافه میکنه 

با افزایش سن بدن کالری کمتری میسوزونه و منجر به چاقی میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه چیزی اونایی که تیرویید کم کار دارید برید زبونتون رو تو اینه نگاه کنید کناره هاش پله ای و موج داره ...

منم این جوریم 

مگه به خاطر تیروئید؟؟؟؟ 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
2728
منم یه مدت طولانی مصرف قرص را رها کردم به نظرم ربطی نداره جای دیگه دنبال علت مشکلت بگرد 

ای بابا چیزی نگو من کلا اضافه وزنمو انداختم گردن کم کاری😂هر بار شوهرم میگه اضافه وزن داری میگم کم کاری تیروئیدم مقصره😂😂

خداوند کرم ابریشم را به پروانه🍄دانه ی شن را به مروارید🍄تکه زغالی را به الماس تغییر میدهد🍄اگر زمان به سختی گذشت🍄و تحت فشار بودی 🍄او بر روی تو نیز کار میکند ...
2738
یه چیزی اونایی که تیرویید کم کار دارید برید زبونتون رو تو اینه نگاه کنید کناره هاش پله ای و موج داره ...

منم زبونم اونطوریه. انگار پارچه چهل تیکست اما تیروئید ندارم.تنبلی شدید تخمدان دارم

ای بابا چیزی نگو من کلا اضافه وزنمو انداختم گردن کم کاری😂هر بار شوهرم میگه اضافه وزن داری میگم کم ک ...

نه ربطی نداره واقعا 

برداشت مردم اینه ولی پز

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
2706