2733
2739
عنوان

استخدام آموزش و پرورش در سال ۹۸

| مشاهده متن کامل بحث + 1302 بازدید | 35 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
چه رشته هایی میگیره؟؟ 

رشته ها احتمالا طبق آزمونهای قبلی. ادبیات. زیست . آموزش ابتدایی. دبیر ریاضی. عربی . شیمی . فیزیک .اقتصاد. تاریخ. جغرافی. تربیت بدنی. الکترونیک . هنر . حرفه و فن و..... البته اینا با تمام زیر رشته هاشون

بچه ها اگه شهرمون ،رشته ما رو نداشته باشه، میشه ، سهر دیگه ایی که رشتمونو داره انتخاب کنیم،مشکلی پیش ...

اگه گزینه بومی بودن مطرح نباشه میشه شرکت کنی

خداوند کرم ابریشم را به پروانه🍄دانه ی شن را به مروارید🍄تکه زغالی را به الماس تغییر میدهد🍄اگر زمان به سختی گذشت🍄و تحت فشار بودی 🍄او بر روی تو نیز کار میکند ...
بچه ها اگه شهرمون ،رشته ما رو نداشته باشه، میشه ، سهر دیگه ایی که رشتمونو داره انتخاب کنیم،مشکلی پیش ...

یکی از دوستان در آزمونهای گذشته رشته دیگه که رشته خودش نبود شرکت کرد و قبول شد و برا مصاحبه پذیرفته شده 

اره

اینطور که نوشته بومی بودن مطرحه

خداوند کرم ابریشم را به پروانه🍄دانه ی شن را به مروارید🍄تکه زغالی را به الماس تغییر میدهد🍄اگر زمان به سختی گذشت🍄و تحت فشار بودی 🍄او بر روی تو نیز کار میکند ...
2706