2737
2734
اره عزیزم همونم

چه خوب که سلامتین😍

خداوند کرم ابریشم را به پروانه🍄دانه ی شن را به مروارید🍄تکه زغالی را به الماس تغییر میدهد🍄اگر زمان به سختی گذشت🍄و تحت فشار بودی 🍄او بر روی تو نیز کار میکند ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من از اول بارداری تا اخرماه۴ حالم خراااب بود-

روزی۳تا دمیترون میخوردم

یکروز درمیون سرم میزدم و کاملا بی اشتها

بچم دختره-

البت اینم بگم الان ماه۷م قشنگتر شدم سفیدترشدم ورم ندارم ویارم ترش و شوره سرسینه هام سیاهه و شکمم کوچیکه-

دنیا هزارتا رنگ داره...یکیش سیاهه!
2731
من از اول بارداری تا اخرماه۴ حالم خراااب بود- روزی۳تا دمیترون میخوردم یکروز درمیون سرم میزدم و کام ...

پس شاید مال منم دختره ک ترشی دوست دارم😃

چون خواهرم و زن داداشم عردوشون برعکس بودن. عاشق ترشی بودن و حالا نمیتونن تحملش کنن. و بچه هاشونم پسر بود

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
ویار شور و ترش پسره کسایی مثل من استثنا ان

فک کنم کلا قاطیه

نمیشه تشخیص قطعی داد

ممنون دوست خوبم

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
2738
نه بابا چرنده من دختر دارم خواهرام پسر هیچ کدوممون نه حالت تهوع داشتیم نه ویار بد من که تا روز اخر ...

اي جاااان😂😂

خواهش میکنم مرتبط با موضوع تاپیک نظر بدید ممنون
اي جاااان😂😂

😁😁😁😁😁😁😁😁حتی قبل قبل سزارین داشتم پلو مرغ میخوردم

که نیم ساعت بعدش دردام شروع شد

تا رفتم بیمارستان گفتن وقتشه

گفتم من نوبتم صبحه نه الان😁دیگه دخترم ساعت ده دقیقه به دوازده به دنیا اومد😁

😁😁😁😁😁😁😁😁حتی قبل قبل سزارین داشتم پلو مرغ میخوردم که نیم ساعت بعدش دردام شروع شد تا رفتم بی ...

خيلييييي باحالييييي😂😂😂

خواهش میکنم مرتبط با موضوع تاپیک نظر بدید ممنون
احساس میکنم سبکتر میشی

آره ولی اینکه از اعماق دلت بالا بیاری یه جوووریه

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
2706