2410
2553
طبق تاریخ سونو میگی یا از آخرین پریودت حساب میکنی

جفتش یکی بود واسم

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
من ۳ هفته تهوع شدید حالم از اب هم بهم میخورد.۴ کیلو کم کردم تهوعم یه شبه شروغ شد یه شب ویهویی هم تم ...

شما همونی هستی که تو سرپل زندگی میکنی؟موقع زلزله همه بچه ها نگرانت بودن؟

خداوند کرم ابریشم را به پروانه🍄دانه ی شن را به مروارید🍄تکه زغالی را به الماس تغییر میدهد🍄اگر زمان به سختی گذشت🍄و تحت فشار بودی 🍄او بر روی تو نیز کار میکند ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم جدید نوربیون گرفتی ؟؟ راحت پیدا میشه  قیمتش چقدر شده

جدید که هفته پیش

فکر کنم 6 تومن

اینم نایاب شد؟ 

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2456
جفتش یکی بود واسم

من هشت هفته و سه چهار روزم

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.

بچه ها ورم از چ موقعی شروع میشه؟

من الان اخر دوماهم و خبری نیست

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

خواهرم دوقلو دختر باردار بود داشت ميتركيد از ورم 

همكارم ميگه تهوع به بنيه مادر بستگي داره 

من حالت عادي تهوع زياد دارم 

ميگرني هم هستم 

خواهش میکنم مرتبط با موضوع تاپیک نظر بدید ممنون
2714
بچه ها ورم از چ موقعی شروع میشه؟ من الان اخر دوماهم و خبری نیست

7 به بعد میاد بیشتر پا و بینی

من يه همكارم خيلي زشت شد دختر داشت  اونيكي خوشگل تر نشد اما زشتم نشد اونم دختر  ولي جفتش ...

دقیقا اصلا نمیشه رو علائم و ویار حساب کرد 

من خودم بسیار زیبا شده بودم اندامم اصلا بهم نریخته بود خلاصه عالی بودم همه بهم میگفتن حالت تهوع هم نداشتم 

بچم دختر بود 

خواهرم بسیار زشت شده بود شکمشم خیلب ناجور بود و بچه پسر بود 

خواهرم دوقلو دختر باردار بود داشت ميتركيد از ورم  همكارم ميگه تهوع به بنيه مادر بستگي داره&nbs ...

ب نظرم واقعا ربطی نداره

چون من از نظر جثه و... آدم محکمی هستم

ولی بسی بدویارم

و میگم تو فامیلمون ارثیه

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
خواهرم دوقلو دختر باردار بود داشت ميتركيد از ورم  همكارم ميگه تهوع به بنيه مادر بستگي داره&nbs ...

منم‌میگرن‌داشتم‌تپش‌قلب‌از‌بس‌روم‌فشار‌بود‌قلبم‌‌درد‌میکرد‌همیسه.میگرنم‌میگرفت

دقیقا اصلا نمیشه رو علائم و ویار حساب کرد  من خودم بسیار زیبا شده بودم اندامم اصلا بهم نریخته ...

شکم ناجور قلمبه ها پسرن دیگه

اگه دختر باشه شکم بیشتر از پهلو بزرگ میشه. پت و پهن میشی

2706