1147
1341
خواهرم دوقلو دختر باردار بود داشت ميتركيد از ورم  همكارم ميگه تهوع به بنيه مادر بستگي داره&nbs ...

ب نظرم واقعا ربطی نداره

چون من از نظر جثه و... آدم محکمی هستم

ولی بسی بدویارم

و میگم تو فامیلمون ارثیه

طرف خیلی راحت داره تمام قوانین اجتماعی رو زیر پا میذاره. من بی حجابم و به خودم مربوطه. من بی بند و بارم و ب خودم مربوطه. من با شوهر مردم شوخی میکنم و ب خودم مربوطه... عزیزم اگر ادعای روشن فکری داری و تفکر فلسفی، ب این فک کن ک تو جامعه ممکنه همه مثل تو فکر نکنن. و اگه تو با شوهر اونا راحتی اونا اصلا ن با خودت و ن با رابطه تو و شوهرشون راحت نباشند... پس هر روز این رو با خودت تکرار کن... ما توی ی جامعه زندگی میکنیم و کارهامون چ بخوایم و چ نخایم رو هم تاثیر می‌ذاره... پس نمی‌تونیم بگیم ب خودم مربوطه چکار دارم میکنم...ریپ هم نکن چون حال کلکل ندارم. ممنون
خواهرم دوقلو دختر باردار بود داشت ميتركيد از ورم  همكارم ميگه تهوع به بنيه مادر بستگي داره&nbs ...

منم‌میگرن‌داشتم‌تپش‌قلب‌از‌بس‌روم‌فشار‌بود‌قلبم‌‌درد‌میکرد‌همیسه.میگرنم‌میگرفت

مامانا از این ضدآفتاب های جدید سینره استفاده کردین؟ شوهری برام گرفت دیروز استفاده کردم، خیلی سبک بود! 

من کلا ضدآفتاب نمیزنم چون صورتم برق میزنه ولی این خیلی مات بود ❤️

بیاین اینجا بهتون معرفی کنم 

دقیقا اصلا نمیشه رو علائم و ویار حساب کرد  من خودم بسیار زیبا شده بودم اندامم اصلا بهم نریخته ...

شکم ناجور قلمبه ها پسرن دیگه

اگه دختر باشه شکم بیشتر از پهلو بزرگ میشه. پت و پهن میشی

طرف خیلی راحت داره تمام قوانین اجتماعی رو زیر پا میذاره. من بی حجابم و به خودم مربوطه. من بی بند و بارم و ب خودم مربوطه. من با شوهر مردم شوخی میکنم و ب خودم مربوطه... عزیزم اگر ادعای روشن فکری داری و تفکر فلسفی، ب این فک کن ک تو جامعه ممکنه همه مثل تو فکر نکنن. و اگه تو با شوهر اونا راحتی اونا اصلا ن با خودت و ن با رابطه تو و شوهرشون راحت نباشند... پس هر روز این رو با خودت تکرار کن... ما توی ی جامعه زندگی میکنیم و کارهامون چ بخوایم و چ نخایم رو هم تاثیر می‌ذاره... پس نمی‌تونیم بگیم ب خودم مربوطه چکار دارم میکنم...ریپ هم نکن چون حال کلکل ندارم. ممنون
1350

جاری و دختر خاله های من هم برای دختر و هم برای پسرش تهوع شدید داشتن و بیمارستانی می شدن

دوستم برای دوتا پسرش اینجور میشد

من سر یه پسرم تهوع نداشتم

سر پسر دومی و دخترم تهوع داشتم

سفر به کاشان با www.behtourist قندفراوان در انتظارتونه  
شکم ناجور قلمبه ها پسرن دیگه اگه دختر باشه شکم بیشتر از پهلو بزرگ میشه. پت و پهن میشی

عجب داستاني شده ها 😢😢

منكه هنوز به موعد پري هم نرسيدم و توهم دارم 

جواب پست و کامنت های مزه پرونی و فضولی و مزخرف رو نمی دم ... از آدمایی که فکر میکنن خیلی حالیشونه خوشم نمیاد

بچه من دختره..ولی اصلا نداشتم

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا!ای محبوب من..به همه کسانی که به تو ایمان راسخ دارند آرامشی از جنس مصلحتت عطا فرما..
جاری و دختر خاله های من هم برای دختر و هم برای پسرش تهوع شدید داشتن و بیمارستانی می شدن دوستم برای ...

هزار ماشالله ٣تا بچه داري خدا برات نگه داره 

منم دوست دارم دوتا داشته باشم 

يه پسر يه دختر دعا كن برام

جواب پست و کامنت های مزه پرونی و فضولی و مزخرف رو نمی دم ... از آدمایی که فکر میکنن خیلی حالیشونه خوشم نمیاد
1334
شکم ناجور قلمبه ها پسرن دیگه اگه دختر باشه شکم بیشتر از پهلو بزرگ میشه. پت و پهن میشی

اینم درست نیست

دختر خاله من و من هر دو هندونه باردار بودیم و هر دو پسر زایمان کردبم

سفر به کاشان با www.behtourist قندفراوان در انتظارتونه  
بچه من دختره..ولی اصلا نداشتم

من خواهر اول و دومم دوقلو  دختر داشتن 

دويغ از يه ذره تهوع 

اولي كه عالي بود حالش 

دومي فقط ورم كرد زياد البته لوسم بود😬😬

1288

من سر دخترم خیلی حالم بود تا اوایل 6 ویار داشتم از مرغ و گوشت و ماهی متنفرررر بود اما سر این یکی اصلا حالت تهوع ندارم فقط یه چند روزی میشه از مرغ بدم اومده 

خییییلی دلم میخواد زودتر بفهمم چیه😢

فقط 28 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای برآورده شدن حاجاتم یه صلوات مهمونم کنید 😢😘

بچه ها مزاجتون تغییر نکرده؟

من قبلا در راه شیرینی خودمو شهید میکردم

حالا از شیرینی بدم میاد و عاشق ترشی شدم

مث آلولواشک

و...

کدوم تحقیقات؟؟؟؟🤔

من سر دخترم کلا دو هفته تهوع داشتم اونم شدید نبود سر پسرم تا روز زایمان سرم تو دستشویی بود کم خونی گرفتم کمبود ویتامین دی و کلسیم گرفتم شکمم آویزون بدترکیب پوستم لک و لوک داغون قیافم عین تصادفیا بود هر جا هم مینشستم خوابم میبرد 🤣

شما همونی هستی که تو سرپل زندگی میکنی؟موقع زلزله همه بچه ها نگرانت بودن؟

اره عزیزم همونم

(سم۲۱۳)هستم.خدایاشکرت بخاطر خانواده سه نفره خوشبختمون😍فکرش نمیکردم زندگی اینقدر شیرین بشه بخاطر یه موجودکوچولو ۵۰ سانتی😍
کدوم تحقیقات؟؟؟؟🤔 من سر دخترم کلا دو هفته تهوع داشتم اونم شدید نبود سر پسرم تا روز زایمان سرم تو د ...

نمي دونم والله تو نت زده 

1346