1345
1353

اين درسته 

تجربه خودتون يا اطرافيان چي بوده

جواب پست و کامنت های مزه پرونی و فضولی و مزخرف رو نمی دم ... از آدمایی که فکر میکنن خیلی حالیشونه خوشم نمیاد

مامانا از این ضدآفتاب های جدید سینره استفاده کردین؟ شوهری برام گرفت دیروز استفاده کردم، خیلی سبک بود! 

من کلا ضدآفتاب نمیزنم چون صورتم برق میزنه ولی این خیلی مات بود ❤️

بیاین اینجا بهتون معرفی کنم 

1350
حالت تهوع شدید دارم ولی بالا نمیاد لعنتی 😢😢

مثل منی من معده دردم دارم 

فقط 28 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  همسرعزیزم خوشحالی قلبمو مدیون خوبیهای توام زندگیم فدات بهترینم ..خدایا اینماه مطمعنم نی نیمومیزاری تودلم امیدم ب خودته بزاربا اومدن نی نی  ب زندگیم انگیزه ی زندگی کردن داشته باشم سال دیگه اینموقع انشاالله دخترکوچولوم توی بغلمه دستای کوچولوشو میگیرم تودستم و خدارو روزی هزاربارشکرمیکنم یه صلوات واسه ارامش زندگیمو رسیدن ب ارزوم ازته دلت میفرستی ...جمله های بالا امضای ماه قبلمه خدا این ماه معجزشو بهم نشون داد ومنوهم بالاخره ب ارزوم رسوندم خدایا روزی هزاربارشکرت میکنم بخاطر نی نی کوچولو.بچه ها بادلای پاکتون برا کسایی ک بچه دار نمیشن دعاکنین اوناهم ب خواستشون برسن.برامنم دعاکنین نی نی عزیزم سالم بیاد بغلم   
1348

من بچم دختره..ولی نداشتم

فقط 12 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا!ای محبوب من..به همه کسانی که به تو ایمان راسخ دارند آرامشی از جنس مصلحتت عطا فرما..

بهتر که بالا نیاد، خیلی بده تهوع

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان

نه کل فامیل ما بد ویارن

همه ام پسر ب دنیا آوردنن

نمونه اش مادر خودم ک بیشترین ویارش مال بچه اولش بود ک پسر بوده

من اینجوری ام. هرکس تاپیک الکی بزنه میرم تو تاپیک و ازش میپرسم هدفت چیه از این کار. همینم هستم ک هستم. تا شما باشی ب این درک برسی ک برا مجلس ختم دختر خاله عمه مادرت خودت لباس انتخاب کنی. یا اگه برادر شوهر دختر عمه ات ی مشکل ساده داره براش تاپیک نزنی. یعنی ممکنه ب این درک برسیم ی روزی؟
1226
تو کل بارداری هیچ ویاری نداشتم اوایلش ک اصلا میگفتم ینی من باردارم اینقدر ک هیچ علائم یا ویاری نداشت ...

خوشبحالت من تازه ماه اولم خیلی سختمه 

فقط 28 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  همسرعزیزم خوشحالی قلبمو مدیون خوبیهای توام زندگیم فدات بهترینم ..خدایا اینماه مطمعنم نی نیمومیزاری تودلم امیدم ب خودته بزاربا اومدن نی نی  ب زندگیم انگیزه ی زندگی کردن داشته باشم سال دیگه اینموقع انشاالله دخترکوچولوم توی بغلمه دستای کوچولوشو میگیرم تودستم و خدارو روزی هزاربارشکرمیکنم یه صلوات واسه ارامش زندگیمو رسیدن ب ارزوم ازته دلت میفرستی ...جمله های بالا امضای ماه قبلمه خدا این ماه معجزشو بهم نشون داد ومنوهم بالاخره ب ارزوم رسوندم خدایا روزی هزاربارشکرت میکنم بخاطر نی نی کوچولو.بچه ها بادلای پاکتون برا کسایی ک بچه دار نمیشن دعاکنین اوناهم ب خواستشون برسن.برامنم دعاکنین نی نی عزیزم سالم بیاد بغلم   

اوف مثل من نورو بیون بزن باز بهتر میشی

فقط 23 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

من ۳ هفته تهوع شدید حالم از اب هم بهم میخورد.۴ کیلو کم کردم

تهوعم یه شبه شروغ شد یه شب ویهویی هم تموم شد

فقط دوبار بالا اوردم اما حسش تو گلوم بود

(سم۲۱۳)هستم.خدایاشکرت بخاطر خانواده سه نفره خوشبختمون😍فکرش نمیکردم زندگی اینقدر شیرین بشه بخاطر یه موجودکوچولو ۵۰ سانتی😍
1346