2726
ی سوال... چ موقع با لَر چ موقع با لار و دا جمع میبندن؟؟؟قاعده خاصی داره؟!؟

این فکر میکنم بیشتر به لهجه ی اون منطقه مربوط میشه، مثلا ترک همدان با ترک تبریز یا اردبیل لهجه شون خیلی با هم متفاوته

من یه اخلاقی دارم، یا یه کاری رو شروع نمیکنم یا اگه شروع کنم تموم نمیکنم!!😶😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قیف قیرمیزی؟؟؟؟قیپ قیرمیزی 

این دیه شاهکاره ببین چی ساختن

قاین آتاما مکه قیسمت اولیدی قاییین ناریم تاجیر توجار اولیدی قای ننمی باغدا ایلان ویریدی بالدیزیما قران قنیم اولیدی 😂😂😂😂😂

2728
اره خدایی زمان قدیم مادرشوهرای ترکا  ابهتییی داشتنااا ببین عروسا  چی کشیدن که اینو  س ...

اره واقعا 

من کوچیک بودم رفته بودم سمت شهر مادرم اینا عروسا صورتشونو میپوشوندن پیش مادرشوهر پدر شوهر 

جلوشون بچه هاشونو بغل نمیکردن 

اره واقعا  من کوچیک بودم رفته بودم سمت شهر مادرم اینا عروسا صورتشونو میپوشوندن پیش مادرشوهر پد ...

اره هنوزم که هنوزه یع زن عمو دارم روسریو میبنده جلو دهنش غذام خوردنی روسریشو میگیره با یه دست تا بابا بزرگم وبقیع نبینن با اون دست قاشق ورمیداره 😀

قیزم قیزم آخ قشنگ قیزم گل سن ورم شوفوره یوخ دده قوربان سنه، من گدمیرم شوفره... شالوار مازید کوینک ی ...

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2993538/کیا-میخوان-زبان-ترکی-یاد-بگیرین-بفرمایید?postId=97849631

اگر اشتباه نکنم نفس جونم معنای این شعرو داخل تاپیکش گذاشته بود یه نگاهی بندازی بد نیست😉 

2706