2737
2734

خانوما دو تا پسر 8 و 7 ساله دارم که قراره یکی بره سوم و یکی اول و اما مدارس. که توی منطقمون دوتا دبستان دولتی داره که همشون تا خرخره پر هستن و توی هر کلاس تقریبا 38 الی 40 نفر هستن فقط یکی از اینا ثبت نام دارن و نسبتا اطراف خودمون هست که حتما باید با سرویس برن. تنها مزیت این مدرسه همین نزدیک بودن هست و اما مدرسه ای نسبتا دور هست و فقط 4 تا کلاس داره و با تعداد دانش اموزای کم که حداکثر توی هرکلاس 28 نفرن ولی معایبش هم اینه که سال بعد دیگه چهارم ندارن. و یه مدرسه ای هم هست از اون هم دورتره به نسبت مدرسه اولی تعداد کل دانش اموزانش کمتره و تا ششم هم هست حالا چند وقته خیلی درگیرشم بخدا نمیدونم چیکار کنم هرکدوم یه معایب و مزایایی دارن نمیدونم چیکار کنم شما باشین چیکار میکنین؟ 

ضمنا پسر بزرگم به اموزش بیشتری نیاز داره نمیدونم بالاخره کدومو انتخاب کنم. شوهرمم هی غر میزنه میگه همون اولی که نزدیکتره و کلللللللی دانش اموز که یه شیفت دخترونه هست و یه شبفت پسرونه بهتره؟ 😡

چقدر دور؟ مسیرتون ترافیک داره؟ اگه بچه بیشتر. از نیم ساعت تو راهه نمیارزه. 

مدرسه دوم هم اصلا جالب نیست. بین یک و سه به نظر من انتخاب کن.

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۲/۹، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حالا نمیدونم باید مشورت کنید با همسرتون به نتیجه برسید ولی من اصلا بچه مو دولتی نمیزارم بخاطر همین شلوغی و ینکه معلم نمیرسه خوب درس بده. ۴۰ نفر کم نیست. از اون گذشته اینقدر شلوغه ممکنه سال بالایا بچه ها رو اذیت کنن. الان واسه ثبت نام دیر نیست؟

س

لطفاًلایکم نکنید.. ممنون  چرا متوجه نمیشید😐🤔🙄

نه عزیزم هنوز اولشه تو مدرسه شلوغ اصلا نزارشون که بعدا پشیمون میشی و خسارت جبران ناپذیری میخوری

با توجه به این که میگی گل پسرت به آموزش بیشتری نیاز داره

همونی که از همه خلوت تره بزار چون تعداد کمتره رسیدگی بیشتره

فک میکنم بعد شغل معدن سخت ترین کار پیدا کردن مدرسه خوبه😃

مخصووووصا کلاس اول😤

شما کدوم شهرین؟

🤗حسِ خوب یَعنی مَن و توْ و دُختَرِمون تو مَزرعِه شُماٰلِ روستاٰ....🔗✌🏾
2738
چقدر دور؟ مسیرتون ترافیک داره؟ اگه بچه بیشتر. از نیم ساعت تو راهه نمیارزه.  مدرسه دوم هم اصلا ...

نه پارسال میرفت همون مدرسه 4 کلاسه که تقریبا نیم ساعت طول نیکشید ولی خدایی خیلی سختی کشیدم

صددرصد کیفیت مدرسه خیلی مهم تر از راهشه مدرسه ای که نزدیک باشه ولی شلوغ با آموزش پایین به درد چی میخوره آخه محیط مدرسه و معلمها و سطح فرهنگی منطقه ارو در نظر بگیر حالا برای راهش میشه کاری کرد اما اگه بچه ها یا معلمش بد باشه میخوای اونوقت چکار کنی

جواب ابلهان خاموشیست....پس اگه ریپ زدی و جواب ندادم بدون که این مثل در موردت صدق میکنه..
نمیدونم فک کنم ثبت نان میکنن البته هردوش نو تو مدرسه 4 کلاسه ثبت نام کردین ولی دلم اشوبه

دل دل نكن

٢٨ نفر خييلي خوبه

كلاس شلوغ وااقعا ضربه ميخوره بچه

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻

اسي تاپيك منم بيا

به كمكت نياز دارم

مرسي

https://www.ninisite.com/user/badc2e49-5043-4f82-a2f7-b9d064b97e5f/هر-لحظه-خدا-را-شکر

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
صددرصد کیفیت مدرسه خیلی مهم تر از راهشه مدرسه ای که نزدیک باشه ولی شلوغ با آموزش پایین به درد چی میخ ...

معلما رو که از اولیا میپرسم بعضیا راضین و بعضیا ناراضی. فک نیکنم داتش اموزی که دل به درس میده اولیا راضین و برعکس بچه ای که درس نمیخونه میگن معلمش خوب درس نمیده البته با این حجم بچه توی کلاس قطعا هیچ معلمی نمتونه به همه بجه ها رسیدکی کنه فقط اون بچه هایی بالا میرن که خیلی زبل و باهوشن

2706