2726
عنوان

تهوع و رفلاکس کممک

1080 بازدید | 28 پست

سلام شوهرم ماه پیش یهو وسط خواب بیدارشد حالش بهم خورد از دو صبم تا پنج دیگه دیدیم قصد قطع شدن نداره رفتیم بیمارستان سرم زد روبه راه شد بعدم خوب شد کامل حالا چندروز پیش همینجور شد دوباره سرم امپولم زد ولی بازم صبم ک بیدارمیشه حالش بدمیشه میگه گاز معدم انگار میاد بالا هی غذا یکم زیاد بخوره معده درد میشه میترسه اب بخوره حالش بد شه موندم چشه کسی مورد مشابه داشته گفتم ببرمش فوق تخصص چه دکتری بایدببرم؟

بدانیدو اگاه باشید ک قطع دسترسی از رگ گردن ب شما نزدیکتر است😏                عضویت:95.10.29              ساری ایران✌🏻

این همه انلاین ی کمکی کنین حتما باید خواهرشوهر مادر شوهر باشه بیاین😐

بدانیدو اگاه باشید ک قطع دسترسی از رگ گردن ب شما نزدیکتر است😏                عضویت:95.10.29              ساری ایران✌🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من آنلاینم ولی نمیدونم پسرمنم از دیروزه اسهال وایتفراغ و تب داره دیشب بردم دکتر دوتا آمپول زد تهوعش کم شد امروزم تهوع نداشت تب شدید داره بردیمش ظهر بیمارستان کودکان گفتن ویروسه دوتا شیاف دادن برگشتیم الانم نشستم بالاسرش؛یعنی یه دکتر درست وحسابی پیدانمیشه درد ادمو بفهمه؛دوست دارم سرمو بکوبم تو دیوار،سوهر شماهم حتما ازاین ویروس جدیدا گرفته

متخصص گوارش ببرش خب شايد اسيد معده اش زياد شده فعلا ي ادامس بده بجو واسه معده خوبه

برامعدم گوارش باید برن؟

اگه تهراني دكتر سليماني اصل عاليه فقط وقت بگير از قبل تو نت بزن ادرس شمارش مياد 

ساریم

عزیزم مشکل گوارشی داره باید برید متخصص داخلی 

یهو اخه امکان نداره ویروس باشه؟

من آنلاینم ولی نمیدونم پسرمنم از دیروزه اسهال وایتفراغ و تب داره دیشب بردم دکتر دوتا آمپول زد تهوعش ...

اره بچه دوستمم گرفته هرچی میخوره پس میزنه بازم برا اطمینان میخوام ببرمش متخصص

لینک آلبوم کاربران: https://mega.nz/#F!KvBEGQyD!YVh-wF616L8S32KXdyHhzg

خوب چیکار کنیم؟

ساریم

عزیزم توی ساری دکتر اصداقی خیلی خوبه.توی ساختمان ک پرتو مازند هست مطب داره.محاله نتیجه نگیری.

اگ رفلاکس داره شربت ضد رفلاکس بگیره . 

الهم صلی علی محمد و آل محمد و علی اهل بیته
یهو اخه امکان نداره ویروس باشه؟

نمیدونم عزیزم.اگه ویروس هم باشه باید دکتر برید پس بهتره متخصص بری 

من بعد زایمانم ب قول شما یهو ی درد وحشتناک ب صورت حمله ای سراغم اومد

کلا دو بار ب فاصله ده روز از هم 

رفتم دکتر و اندوسکوپی و سونو و....اخرش گفتن سنگ صفرا داری 

2706