2410
2553
عنوان

عکس رنگی رحم دکتر مهری سیروس

3518 بازدید | 33 پست

دوستان عزیز اصفهانی کسی عکس رنگی رحم سونوگرافی دکتر سیروس انجام داده؟

با بی حسی انجام میدن؟ خیلی درد داشت؟

نذر کردم گر از این غم به درایم روزی / تا در میکده شادان و غزل خوان بروم

من اصفهان نیستم اما2 ماه پیش لرستان انجام دادم واقعا اونجور نیس ک فکر میکنی و مدت زمانشم کلا از لحظه ای ک دراز میکشی تالباس بپوشی20 دقیقه ب زورمیشه دردش هم سرجمع10دقیقع بدون بی حسی انجام دادم همون ماه بعدازسه سال تستم مثبت شد و بتام88 ولی متاسفانه شیمیایی بود و پریود شدم ایشالله ماه بعدی

تیکر یکسالگی گل پسرمه
من اصفهان نیستم اما2 ماه پیش لرستان انجام دادم واقعا اونجور نیس ک فکر میکنی و مدت زمانشم کلا از لحظه ...

گرفتگی داشتی عزیزم؟

انشاالله❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گرفتگی داشتی عزیزم؟ انشاالله❤❤

ببین بدنا با هم فرق داره یکی میبینی خیلی درد میکشه با اینکه لوله هاش بازن بدن یکی دیگه درد نداره زیاد.

از من میشنوی اگه میتونی با بیهوشی بگیر میگن فرقش ۱۰۰ تومن بالاتره

2456
ببین بدنا با هم فرق داره یکی میبینی خیلی درد میکشه با اینکه لوله هاش بازن بدن یکی دیگه درد نداره زیا ...

اخه اصفهان نداره . باید برم قم که اصلن وقت نمیکنم

گرفتگی داشتی عزیزم؟ انشاالله❤❤

ن گلم بهم گفت ک همه چی خوبه و بازه  لوله هات

ولی دکترم گفت احتمال داشته گرفتگی خفیف داشتی و باز کرده  دیگ مشخص نی

تیکر یکسالگی گل پسرمه
به ریسکش نمی ارزه

چراب ریسکش نمی ارزه ؟میددنی کل درد نهایت5 دقیقس حالا بالاترین درد هم ک باشه  تحملش سخت نیس توی زمان کم بالخره مادرشدن و زایمان این درد پیشش هیچی نیس

تیکر یکسالگی گل پسرمه
2714
نه عزیزم فردا . دعا کن درد نداشته باشم

ایشالله باخبرای خوب بیای تیک بارداری بزنی 

توراه که داری میری بگو یاجوادالائمه انشالله که نیتت براوردن میشه

ختم قران و چله و نمازقضای میت انجام میدم التماس دعا یادمون باشه دعا درحق همدیگه زودتر مستجاب میشه انشالله نفسم براتون حق باشه
ایشالله باخبرای خوب بیای تیک بارداری بزنی  توراه که داری میری بگو یاجوادالائمه انشالله که نیتت ...

انشاالله گلم

بله عزیزم . خیلی خوب بود هیچ دردی حس نکردم 

خب خداروشکر فدات جوابش چیشد؟؟

ختم قران و چله و نمازقضای میت انجام میدم التماس دعا یادمون باشه دعا درحق همدیگه زودتر مستجاب میشه انشالله نفسم براتون حق باشه
2706