2737
2734
عنوان

اقدام به بارداری ....

50 بازدید | 2 پست

سلام دوستای گل ببخشید این سوال رو میپرسم چون واقعا سوالی هست که ادم خجالت میکشه بپرسه و بخاطر این سوال هم نمیشه کع دکتر رفت....من چند ماهی هست اقدام به بارداری کردم و ۵ سال بود جلوگیری طبیعی داشتم......معذزت میخوام بعد اقدام منی که داخل ریخته شده وقتی پامیشم خارج میشه حتی اگه یه ساعت بعدش دراز بکشم ‌.....من فعلا باردار نشدم و الان میگم نکنه بخاطر اینه کع باردار نمیشم ..لازمه برم دکتر؟؟ بازم معذرت میخوام ازتون اگه میشع مسخره نکنید

برای سلامتی همه ی مریض ها و مامان شدن همه منتظر ها صلوات بفرستید 😘

نه عزیزم این واسه همه متاهل هاست ..بعد از رابطه چند دقیقه بعدش منی برمیگرده همه اینجورن ...واسه بارداری نیاز ب اسپرم مرد هست که یه دونه هم کافی ...و منی مرد دارای هزاررران هزاررر اسپرمه ...

شـوهـرم تنهــا آرامـش زنـدگیـمه💏.                 لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم
نه عزیزم این واسه همه متاهل هاست ..بعد از رابطه چند دقیقه بعدش منی برمیگرده همه اینجورن ...واسه بارد ...

مرسی که جواب دادی 

برای سلامتی همه ی مریض ها و مامان شدن همه منتظر ها صلوات بفرستید 😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.