2733
2734
عنوان

بلاکم کرده 😔😔😔

291 بازدید | 13 پست

سلام یه نفر تو اینجا میکفت واسه داداشش دنبال دختره اومد پی ویم عکس واینا داد منم چهره اونو نپسندیدم گفتم خونوادم قبول نکردن گفتن طرف بچه کوچیک داره واینا الان بلاکم کرده 😔 طرف یه بچه داشت چهرشم نپسندیدم 

خدایا داده ونداده ات راشکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

پناه بر خدا!!!

اينجا يارو به اسم زن تاپيك ميزنه ميفهميم مرده 

بعد شما ميري  واسه ازدواج اشنا شي

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
2738
نه زن بود بابا 

منظورم اينه اينجا جاي اعتماد نيس

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
😂😂✌️

والا 

مورد داشتيم تيكرم داشته

یعنی مردایی که میان نی نی سایت یه مشت خاله زنکن خصلت مردانه ندارن 

میخواستن زن شن اشتب مرد پیزوری شدن خاک تو سرهرچی مرد مزخرفه که الان داره توسایت ول میچرخه😠😠😠😠😠😠😠😠😠

خاشاقچی تکرار غریبانه ی دردهایت چگونه گذشت وقتی سربنیستت کردند😢 بامن بگو از لحظه لحظه های ترورت 😥 کاش در این روزهای کرونایی بودی و میدیدی چگونه برما گذشت 
پسر بوده طرف بهش برخورده قیافش پسندیده نشده الان داره مخ بعدی رو میزنه😁

نمیدونم بخدا تاپیکاش زنونس مستقیم نگفتم قیافش بده گفتم چون بچه داشته اززن قبلیش نخواستم وگرنه اگه ظاهرش اوکی بود قبول میکردم 

خدایا داده ونداده ات راشکر