2737
2734
دوستت داره خیلی شک نکن

منم دوسش دارم ثابت شدس برام.کلا برعکسیم اون محبتش کلامیه مثل خانما من رفتاری مثل اقایون😂😂😂جامو اشتباه شده   

من خوراکمه زمین بخورم👇👇👇👇                                    تا پاشمو و وایسمو دوباره از سر💪✌❤
منم دوسش دارم ثابت شدس برام.کلا برعکسیم اون محبتش کلامیه مثل خانما من رفتاری مثل اقایون😂😂😂جامو اش ...

اخ من  شوهرمم همینیم

پدرمو در اورده میگه دوسم نداری چزا محبت نمیکنی

یعنی دیوانم کرد

اضرار دازه شب بغلم کنه

میگم ولم کن خابم نمیبره

قهز میکنه میزه یع اتاق دیگه

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخ من  شوهرمم همینیم پدرمو در اورده میگه دوسم نداری چزا محبت نمیکنی یعنی دیوانم کرد اضرار دا ...

یعنی منو روانی کرده بغلم میکنه فشار میده میگه اخیش رفتی تو قلبم😂😂.به مامانم میگه راز موفقیتتون چیه انقدر سردو مغرور دخترتون

من خوراکمه زمین بخورم👇👇👇👇                                    تا پاشمو و وایسمو دوباره از سر💪✌❤
2731
یعنی منو روانی کرده بغلم میکنه فشار میده میگه اخیش رفتی تو قلبم😂😂.به مامانم میگه راز موفقیتتون چیه ...

من اصلا کفری شدم از دست قهر کردناش

چن شب پیش رسما منو تهدید به خیانت کرد

سیرم نمیکنی صبزم‌تموم شده کلافم کردی یادت باشه هیچ تلاشی نکردی بزای زندگیمون

خوب منم جلو رفیقای همسرم با تیشرت شلوارم  از اول همین بوده

بستگی به فرهنگ ادم داره

من کار شما رو با اینکه خودم انجام نمیدم ولی تایید میکنم

ای کاش کل کشور ایمطوری بشن

دلیل هیز بودن مردم محدودیت بیش از حده

من اصلا کفری شدم از دست قهر کردناش چن شب پیش رسما منو تهدید به خیانت کرد سیرم نمیکنی صبزم‌تموم شده ...

شوخی شوخی جدی نشه مراقب باش.اونجوری که دوس داری باهاش باش ولی بهش نه نگو

شوخی شوخی جدی نشه مراقب باش.اونجوری که دوس داری باهاش باش ولی بهش نه نگو

خیلی پسش میزنم😕بعضی شبا میزه یه اتاق دیگه میخابه میگه اگه کنارت باشم تحریک میشم

2738
خیلی پسش میزنم😕بعضی شبا میزه یه اتاق دیگه میخابه میگه اگه کنارت باشم تحریک میشم

اخی الهی گناه داره.نامزد منم بعضی وقتا یهو میگه یه کوچولو حرف نزن یا فلان کارو نکن.بعدمیگم چته.میگه یه ثانیه دیگه ادامه میدادی بدقول میشدم

اخی الهی گناه داره.نامزد منم بعضی وقتا یهو میگه یه کوچولو حرف نزن یا فلان کارو نکن.بعدمیگم چته.میگه ...

مگه بهش چی میگی یا چیکار میکنی😂😂😂😂😂

چن شب پیش زنک زدم شوهرم سرکار بود گوشیشو دختره بردشت گفت شوهرت اومد میگم بهت زنگ بزنه انقد ترسیدم دعوامون شد غلط کرد گوشیشو جواب داد

مگه بهش چی میگی یا چیکار میکنی😂😂😂😂😂 چن شب پیش زنک زدم شوهرم سرکار بود گوشیشو دختره بردشت گفت ش ...

هیجی من عادی دارم یه چیزی توضیح میدم اینطوری میگه😂😂.وای من بودم دهنش و سرویس میکردم دخترو هم به فنا میدادم

هیجی من عادی دارم یه چیزی توضیح میدم اینطوری میگه😂😂.وای من بودم دهنش و سرویس میکردم دخترو هم به فن ...

من خودم شاغلم تا حالا چنین کاری نکردم گوشی همکارم که اقاست رو جواب بدم سلام هم بزور میکنم بهشون

دختره عوضی

من خودم چن شبه میترسم شوهرمو از دس بدم ازبس شکایت میکنه ازم

من خودم شاغلم تا حالا چنین کاری نکردم گوشی همکارم که اقاست رو جواب بدم سلام هم بزور میکنم بهشون دخت ...

سعی کن هرچقدرم سخته باهاش راه بیای.یا براش توضیح بده یه مدت محلت بده رو خودت کار کنی

2706