2733
2734

عموی من پارسال ازکمادرومدحالش انقد خوب یدفعه دپباره رفت کما خاطره خوشی ندارم دیگ نمونددورازحون مریضتونئهنوز قیافش یادمه دیدمش گفتم بابااین مرده انقدم خوشگل شده بپد ولی بدنش بادکرده بود...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

دختر معلمم یک ماه موند کما به دلیل عفونت بدن ....الان حالش خوبه

دنیـامثل‌مادرت‌نیس‌که‌ظـهرسرش‌دادبـزنی‌شب‌واسه‌شـام‌صداکنه‌،دنـیاولت میکنه‌که‌‌ازگشنـگی‌بمیری!!!

دختر عمه ی من یهو ایست قلبی و کما 17 سالش بود الانم19 سالشه و کنارم خوابیده مهمونمونه و سالم و سلامته 1 ماه کمابود

بااجازتون خودمم 3 سال پیش تصادف کردم ضربه مغزی2 دوروز کمابودم والان خوبم😐

ایشالله مریض شماهم خوب میشه توکل ب خدا

تیکر یکسالگی گل پسرمه
2738
دختر عمه ی من یهو ایست قلبی و کما 17 سالش بود الانم19 سالشه و کنارم خوابیده مهمونمونه و سالم و سلامت ...

مرسي انشاالله شوهرمه ٣٠سالشه يكسال ودوماهه بيهوشه فشارش بالا رفته رگهاي سرش پارهً شده

مرسي انشاالله شوهرمه ٣٠سالشه يكسال ودوماهه بيهوشه فشارش بالا رفته رگهاي سرش پارهً شده

امیدوارم ب زووودی زود خبر ب هوش اومدنش و بهت بدن  5زی م امیدت ب خداباشه و از امام رضا کمک بخاه ک ناامیدت نمیکنه حتما خوب میشه همسرتون براشون صلوات میفرستم

تیکر یکسالگی گل پسرمه
2706