2726
عنوان

17 شهریور برای سیسمونی؟؟؟؟

548 بازدید | 23 پست

میگن جدیدا خیلییی گرون شده و..

آره؟؟

اصلا نرم؟؟

پنج راه و کامیاب و مصلی گفتن خیلی خوبه

کدومشون رو برم؟؟؟

چون مشهدی نیستم،یه روز فقط میخوام بیام خرید کنم،وقت گشتن خیلی ندارم

تیکر تولد یه سالگی پسرمه،،، هر شب راااحت بخواب،خدا از چیزی که قراره فردا باهاش روبرو بشی ،خیلییی بزرگتره.  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من سرویس چوبمو سه سال پیش از کامیاب گرفتم

اسباب بازی هاشو از پاساژ زیتون تو مصلی 

بعضی از لباساش و سرویس خوابو و سرویس حمام و سروبس کالسکه و.....رو از توی ۱۷ شهریور

نذر سوره اسرا دارم.۵تا مونده اگه کسی میتونه کمک کنه اگه خواستید بخونید لطفا بهم بگید...ممنون
2728
چقدپول دارید

کریر خریدم،کالسکه و سرویس چوب نمیخوام

سرویس قنداق فرنگی و لباس و حوله و پتو و وسایل ریز میخوام

بیشتر از یه تومن یا یک و پونصد میشه؟؟

لحاف تشک هم خودم دوختم

تیکر تولد یه سالگی پسرمه،،، هر شب راااحت بخواب،خدا از چیزی که قراره فردا باهاش روبرو بشی ،خیلییی بزرگتره.  

وای ۱۷شهریور خیلی خوب بود جنس لباس ها عالی بود من دو سال پیش برای برادرزادم از اونجا کلی لباس تیکه ای خریدم 

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»
۱۷شهریور هم خوبه  قیمتاش

کی رفتید خرید ازش؟؟ چند نفر از دوستان که جدیدا رفتن میگن خیلیییی گرون شده

وای ۱۷شهریور خیلی خوب بود جنس لباس ها عالی بود من دو سال پیش برای برادرزادم از اونجا کلی لباس تیکه ا ...

الان ظاهرا میگن خیلییی گرون شده

بازار فردوسی هم خیلی قشنگ خوبه

قیمت مناسب میخوام،میگن چیزای فردوسی،تو جاهای دیگه ارزون ترم هست

الان چون مشهد فصلی که خیلی زائر میاد اطراف حرم و ۱۷ شهریور و....قیمتاشون ی خورده گرونه

نذر سوره اسرا دارم.۵تا مونده اگه کسی میتونه کمک کنه اگه خواستید بخونید لطفا بهم بگید...ممنون

برای من به صرفه بود چون شهر ما لباس های قشنگ و جنس عالیش فقط جعبه ای که کلی تیکه های به درد نخور داره ولی اونجا از تمام مدل های جعبه ای تیکه ای از همه شماره ها داشت کلا تنوعشون خیلی زیاده 

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»
2706