2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میدونی ثبت نامش کی هست

هنوز مشخص نیست

پارتی هم نیاز نداره

ما انسان بودیم...تا زمانی که،نژاد ارتباط‌مان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیم‌مان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم....
2731

هنوز شروع نشده،ميخاي خبراي دست اول داشته باشی برو سایت ایران استخدام،من همیشه از اونجا پیگیری میکنم خبراي استخدامی رو

از ذهن تا دهن فقط یک نقطه فاصله است..... تا ذهنت رو باز نکردی دهنت رو باز نکن...
2738
ببخشید خبر جدید چی دارید ؟

خبر جدید اینکه ثبت نامش هنوز شروع نشده واسه آموزش وپرورش،و اگه باشه طی چند روز آینده است،و آزمون احتمالا بیفته توشهريور

از ذهن تا دهن فقط یک نقطه فاصله است..... تا ذهنت رو باز نکردی دهنت رو باز نکن...
خبر جدید اینکه ثبت نامش هنوز شروع نشده واسه آموزش وپرورش،و اگه باشه طی چند روز آینده است،و آزمون احت ...

ببخشید به نظرتون شرط سنی رو تغییر نمی دن ؟ آخه من 39 ساله و ارشد هستم ...نگرانم ...

ببخشید به نظرتون شرط سنی رو تغییر نمی دن ؟ آخه من 39 ساله و ارشد هستم ...نگرانم ...

انگار واسه ارشد بردن بالا سن رو،بازم باید منتظر دفترچه ثبت نام باشیم

همو منم،شماخوندي؟

نه  عزیزم...رشته شما چیه ؟ 

من منتظرم که اعلام بشه اگر بتونم شرکت کنم شروع کنم...پارسال که شرکت کردم ...تازه زایمان کرده بودم و یک نوزاد یک ماهه داشتم...تمرکز نداشتم ...اگر اطلاعات عمومی رو منفی8 نزده بودم و سفید داده بودم قبول بودم احتمالا

2706