2726
عنوان

خود ارضایی کودکان

| مشاهده متن کامل بحث + 11357 بازدید | 263 پست

پسرم پنج سالشه دراز میکشید رو شکم و ب اونجا دست میزد اول فکرکردم کنجکاو و حتما خوشش میاد دست میزنه بعد دقت کردم دیدم نه وقتایی ک دستشویی داره دوس نداره بره میخواد کنترلش کنه این کارو میکنه

خداجونم نی نی کوچولو سالم بیار کنار منو بابایی و داداشی که حسابی منتظرشیم کوچولوی من عاشقتیم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تو باید زرنگترازاون باشی بعضی وقتا جدی شو بگو هرچی مامان میگه مدیریتش کن یه جوری نباید زودتسلیم شی&n ...

من هنوزم فکر میکنم خارش داره ولی ازمایشاتش هیچی نشون نمیده دکترا میگن عفونت و قارچ و خارش نداره.بغلش میکنم براش پازل میچینم و کلی اسباب بازیای دیگه یا مثلا میگم برو فلان چیزو واسه مامان بیار ببینه ولی بازم تا بشینه روی پام التشو میسابونه به پای من دیگه کلافه شدم از بس گریه کردم و دکتر بردم کاش مهد نذاشته بودمش

پسر من ۵ سالشه از یک سالکی این کارو میکرد من اشتباه کردم تو نکن بهش نپر نزنش حواسش جمع کن بلندش کن ببر توالت بشورش اب بریز تند تند ببر جیش کنه یه ازمایشی هست اون بده دکتر براش بنویسه پوشکش مارکش عوض کن اگر قرمزه پماد بزنه تنهاش نذار شبا هوشیار باش بالا سرش تا بخابه خابید هی چکش کن بزرگ بشه کمتر میشع ولی یادش نمیره احتمالا بالشت یا هر چی که روش میخابه از دورش جمع کن . هر کیم گفت خجالت نکش بگو بچس بزرگ بشه یادش میره   حس بدی بهش نداشته باش گناهی نداره خود ار ضایی هم نیست خود تحریکیه بچه چه میفهمه ارضا شدن چیه ... مشاور کودک ببرش حتما 

نذار بترسه دعوا ببینه از اضطراب و ناراحتی و ترسم ممکنه باشه

لطفا واسه روح مادر مهربونم صلوات بفرستین و دعا کنید خونه دار شم🌹
تنها مشکلی که داره یبوسته مشکل دیگه ای نداره.وقتاییم که متکا پیدا نکنه خودشو میسابونه به عروسکاش یه ...

ترس از دستشویی رفتن نداره؟ 

خداجونم نی نی کوچولو سالم بیار کنار منو بابایی و داداشی که حسابی منتظرشیم کوچولوی من عاشقتیم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
2706