2733
2734
عنوان

باردارم 32 هفته شکمم تیر میکشه

119 بازدید | 18 پست

بیشتر اطراف نافم انگار یکی از داخل چاقو فرو میکنه

چند وقته اینجوریم

کسی بوده مث من باشه

لطفا سه تا صلوات برای ظهور امام زمان میفرستی🌷🌷🌷 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من هجده هفتمه مال منم تیر میکشه ولی من از ناراحتیمه هرروز گریه میکنم استرس دارم تنها میشینم خونه  دورن خانوادم ، هم شوهرم دیروز منو زد محکم. خیلی امشب گریه کردم  

برو دکتر خب نه من اینطور نبودم فک نکنم عادی باشه

ب دکتر گفتم انگار یکی با قیچی از داخل داره فرو میکنه بهم

میگه شاید بچه داره برای خودش لباس میدوزه اون تو😑😑

2738

منم۳۳ هفته ام همین دردی که میگی انگار از تو چاقو میزنن رو رو معده و دنده های سمت چپم دارم،دکترم گفت گرفتگیه عضله هست،یه مطلب خوندم نوشته بود ممکنه جفت اون قسمت بدن باشه و انقباضات جفت باعث این درد بشه 

من هجده هفتمه مال منم تیر میکشه ولی من از ناراحتیمه هرروز گریه میکنم استرس دارم تنها میشینم خونه &nb ...

منم مث تو از خانواده دورم و گاهی خیلی دلم میگیره

چرا زدت اخه😞😞😞😞

توروخدا غصه نخور نی نی دلش میگیره😞

منم۳۳ هفته ام همین دردی که میگی انگار از تو چاقو میزنن رو رو معده و دنده های سمت چپم دارم،دکترم گفت ...

اره مخصوصا مال من ک.جفتم جلو هست

منم مث تو از خانواده دورم و گاهی خیلی دلم میگیره چرا زدت اخه😞😞😞😞 توروخدا غصه نخور نی نی ...

فقط استرسم ازینه ک بچم طوریش بشه خدانکرده بیشتر گریه میکنم ،   وقتیم میزد جیکم درنیومد گفتم اگ داد بزنم به بچم فشار میاد فقط از دیروز دارم کریه میکنم تنهایی گوشه 

بچته دیگه  انگشت میزنه دور نافت  منتها ناخن داره دردت میاد😆😀 اوخی

الهی من فداش بشم

خودم حس میکنم شاید ناخناش باشه

اما ینی دوهفتس دستشو تکون نداده😞😑

ب دکتر گفتم انگار یکی با قیچی از داخل داره فرو میکنه بهم میگه شاید بچه داره برای خودش لباس میدوز ...

وا😂 عزیزم پیگیر باش خدایی نکرده مشکلی نباشه

(شایدم دختر من خیاط نیس مث نی نی شما😂)

2706