2726
عنوان

دلللللللم خیلی هوای مادر شدن داره

330 بازدید | 59 پست

اگه قرار نیست مادر بشم پس چرا این حس تومن هست چرا اینقدر بی قرارم به هرکی میگم میگه مگه چندسالته انقدر خدابهت بده که نگو ولی پس کو چرا نمیشه که بشه😔دیگه انقدر دعاکردم خسته شدم 

وقتی مامان شدم انقدر بی بی چک میزارم تا تموم اون بی بی چکای منفیم جبران بشه 😔انقد که دیگه حسرتش از دلم بره برام دعاکنید براهمه منتظرا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چله حق شناس بخون انشاالله نتیجه بگیری

ختم قران وچله میخونم کسی خواست بگه،خانمهادعاکنیدپسرم بیاپیشم یه صلوات برام بفرستید؛😔پسرعزیزم دلتنگتم پارسای من تااخرعمرمجردمیمونم تابرگردی وباخواهرت۳تایی زندگی کنیم😔😔خدایااینهمه دردبرای من زیادمن۲۱سالمه😢😔

منم توو اقدامم خیلی دلم میخواد مامان شم فردا موعدمه ایشالا که مامان باشیم هردو این ماه برام دعا کن! دل تووو دلم نیست 

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍

عزیزم اول از همه از خدای تبارک وتعالی میخوام به دلت آرتمش بده بعدشم یه نینی سالم،الهی آمین ناامید نباش به خود خدا بسپار مطمئن باش وخیالت راحت،خدا خیلی مهربونه ناامید نشو

خدایا بنده هات بدجوری داغونم کردن.خودت منومیبینی چه روزای رو میگذرونم خودت به دلم آرامش بده خیلی محتاج آرامشم....1400/4/28

بچه ها من برای چندنفر چله حق شناس خوندم نتیجه گرفتت بخونید انشاالله نتیجه بگیرید

ختم قران وچله میخونم کسی خواست بگه،خانمهادعاکنیدپسرم بیاپیشم یه صلوات برام بفرستید؛😔پسرعزیزم دلتنگتم پارسای من تااخرعمرمجردمیمونم تابرگردی وباخواهرت۳تایی زندگی کنیم😔😔خدایااینهمه دردبرای من زیادمن۲۱سالمه😢😔
چند وقته توی اقدامی؟؟

نزدیک ۴ساله

وقتی مامان شدم انقدر بی بی چک میزارم تا تموم اون بی بی چکای منفیم جبران بشه 😔انقد که دیگه حسرتش از دلم بره برام دعاکنید براهمه منتظرا
2706