2726

تا وقتی بینیم ۷۵ درصد صورتمو دربرگرفته بود میگفتن خوشکلی دست ب کار خدا نزن و خیلی عالی و پرفکت ولی در نظر خودم نگم براتون ن جذابیت چشمام معلوم بود ن لبام ن گونه ها اصا فقط یه سیب زمینی گنده بود خخخ 

حالا ک عمل کردم انصافا ناناز شدم در نظر خودم ک ن غریبه ها خیلی بهم میگن اطرافیانم میگن کاش عمل نمیکردی اگه سرما بخوری چی اون دنیا سوال و جواب داره بعد قبلا خوشکلتر بودی الان مث قبل جذاب نیستی دوسدارم عکسمو بزارم بلد نیستم چجور حذف کنم

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم           

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گوربابای حرف مردم ولشون کن

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
2728

گذاشتی بلایک

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔
2706