1351
1341

تا وقتی بینیم ۷۵ درصد صورتمو دربرگرفته بود میگفتن خوشکلی دست ب کار خدا نزن و خیلی عالی و پرفکت ولی در نظر خودم نگم براتون ن جذابیت چشمام معلوم بود ن لبام ن گونه ها اصا فقط یه سیب زمینی گنده بود خخخ 

حالا ک عمل کردم انصافا ناناز شدم در نظر خودم ک ن غریبه ها خیلی بهم میگن اطرافیانم میگن کاش عمل نمیکردی اگه سرما بخوری چی اون دنیا سوال و جواب داره بعد قبلا خوشکلتر بودی الان مث قبل جذاب نیستی دوسدارم عکسمو بزارم بلد نیستم چجور حذف کنم

گوربابای حرف مردم ولشون کن

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1350
1348

گذاشتی بلایک

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔

بزار تا اینجام

فقط 5 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 خدای مهربانم معجزه گر من .بی نهایت ممنون و شکرگذارتم برای معجزه ای ک برای من کردی بعد از ۱۳ماه انتظار...خدایا خودت مواظب منو🤰نینیام👶و باباشون 👨‍💼باش خدای مهربونم من ب دستای تو خیره شدم برام معجزه کردی خدایا دامن همه ی منتظر هارو سبز کن الهی آمیییین...یه صلوات برا بارداری خوبم و سلامتی نینیام میفرستی مهربون؟ 
1308

منم دماغمو عمل کردم مث تو همه الان بهم گیر میدن 

ولی خدایی داغون بودم یسریا حسودن ولشون کن

دشمنی که راهت رومیبنده، شرافتمندانه تر از دوستیه که نیمه‌ی راه تنهات میزاره

اسی 3 درصد باتری دارم برای رضای خدا زود عکستو بزار تا ندیده از دنیا نرفتم نانازی 😐

نی نی یار جون گفته اگه بشنوم یا ببینم  راجع به مسائل مربوط به توالت تاپیک بزنی یا توی تاپیکای اینجوری شرکت کنی نه تنها قطع دسترسیت میکنم چشاتم در میارم 😐😐😐 من دیگه بچه خوبی شدم فقط در مورد خیانت وعفریته بازیه مادرشوهر و خواهرشوهرم حرف میزنم 😕😕😕 کاربری قبلیم مال سال 96 بود هعععععی 😢😢😢😢
1335