2726

کسی هست طبقه بالا خونه پدر شوهرش زندگی کنه؟ ؟

.الان بخای بسازی اگر خونت شناژ باشه چطوره چقدر هزینه میبره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ن میخایم بالاش و بسازیم 

نمیدونم این چیزها رو من ولی همسرم که مهندس عمرانه مخالف این روش بود در مورد خونه عموش. میگفت ستونهای ساختمان باید جوابگو باشه البته اونها اول یک طبقه بوده کردن سه طبقه. میگه کی این ساختمون بریزه پایین خدا میدونه

کاری ندارم کجایی چه میکنی.... بی عشق سر مکن که دلت پیر میشود.

من هزینه شو الان نمیدونم چقدر میشه ولی ما هفت سال پیش این کار رو با 300 میلیون تومان انجام دادیم حدود ببست تومن پدر شوهرم داد ده تومن هم ما دادیم به ما گفت تا وقتی من زنده هستم طبقه بالا مال شماست بعدش هم هر جور قانونی هست تقسیم میشه ما هم پنج سال اونجا نشیتیم بعد کار شوهرم جوری شد که مجبور شدیم بریم اصفهان زندگی کنیم بهشون گفتیم ما میخوایم خونمون رو اجاره بدیم گفتن نه ما دختر مجرد داریم تو خونه دوست نداریم هر کسی بیاد و بره بعد سه ماه خونه ما رو اجاره دادن گفتن خالی مونده سوسک اومده یه قرون از پولش رو هم به ما ندادن به روی خودشون هم نمیارن ما هم اگه بخوایم حرفی بزنیم میدونیم به دعوا ختم میشه ، اگه اون موقع یه پراید صفر میخریدیم هفت تومن بود الان شده پنجا تومن

ب پدر شوهرت بگین بنویسه امضا کنه ک یک سوم این خونه مال شماست . دو دنگش رو یا الان بزنه ب نامتون یا ...

وااای بخدا اصلا نمیشه راجع به این مسایل باهاشون حرف بزنی خیلی پول دوستن بخدا چند روز پیش یه مشکلی برامون پیش اومد شوهرم خیلی دستش خالی شد ماشین هم خراب شد باید باطری عوض میکردیم به شوهرم گفتم الان دو ساله پدرت ماهی ۱/۵۰۰ داره از خونه ما اجاره میگیره یه زنگ بزن بهش بگو دستم خالیه ۵۰۰ تومن بهم بده بخدا به باباش گفت گفته شب زنگ بزن ببینم چی میشه تا یه هفته تلفنمون رو جواب نمیداد در صورتی که خدا میدونه مشکل مالی ندارن و وضع مالیشون هم خیلی خوبه