2726
عنوان

پيدا شدن شهيد گمنام

382 بازدید | 35 پست

سلام دوستان چيزايي كن ميخوام براتون بكم خيلي دركش سخته ولي هربار تعريف كردنش برام جذابه 

همسايه خانوادم كه تو خرمشهر زندگي ميكننن دختري دارن كه هميشه ميكه خواب سه تا شهيد ميبينم كه تو خونمونن 

اون دخترشونم كه قبلا مجرد بوده قبلا هم اينجور خوابي ميديده 

كه سه تا شهيد تو خونشونه 

چندوقت پيشا باز اون سه تا شهيد مياد تو خوابش يكي از شهيدا كه اسمش ابراهيمه خيلي تاكيد ميكنه كه منو فراموش نكني و اينكه اسم نامزدشم زهرا هست كه اين خانومش بهش كفته كه جرا منو با خودت نبودي اين اطلاعاتي از اين شهيد 

بنظرتون ممكنه تو اون خونه شهيدي باشه؟؟!!

هربار كه تعريف ميكنم موهاي بدنم سيخ ميشه

لطفا بيايد نظر بدين تا ادامشو بگم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
باید تعبیر خواب بلد باشه کسی تا بگه ولی قفل کن تا نیومدن توهین کنن خواهر

اره واقعا جنبه ندارن. دل میشکنن

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))

اره هست کم ندیدم همچین چیزی...من مال اردکان یزدم ...سرچ کن تو نت.....10 سال پیش 5 تا شهید گمنام اوردن...تو پارک شهراردکان خاک کردن ..بعد از چند وقت برادر شهید خواب میبینه ک من اومدم...اول فکر میکنه خواب وخیال بوده دوباره خواب میبینه وقتیDNAمیگیرن وجوابش میادمیبینن ک بله...شهید وسطی یعنی دو تا گمنام این طرف دو تا گمنام اونطرف شهیدی ک اومده تو خواب...سرچ کن تو نت خیلی معروفه

الهی بدم المظلوم.....اللهم عجل لولیک الفرج.....لعنت خدا بر اسرائیل 

بنظرم امکانش خیلی زیاده که تو خونه یا اطراف خونه اینا چال شده باشن .خیلی از شهدا اینجوری پیدا شدن

دوستان قشنگم لطفا برای بچه دار شدن من اونم بچه سالم صالح زیبا خوش قدم خوش روزی خوش اخلاق خوشتیپ هرچندتا تونستی صلوات بفرستید و دعا کنید برام چهارسال و نیم دراقدام هستم ممنون

جالب اين داستان اينه كه شهيد ابراهيم كه فاميليش مشخص نيست سه بار تاكيد كرده كه منو فراموش نكن 

اكه اون خونه برا من بود مطمئنن اون خونه رو خراب ميكردم كه پيداشون كنم

بنظرم خودتون با بنیاد شهید یاتفحص شهدا تماس بگیرید مطرح کنید .اونا پیگیر میشن

دوستان قشنگم لطفا برای بچه دار شدن من اونم بچه سالم صالح زیبا خوش قدم خوش روزی خوش اخلاق خوشتیپ هرچندتا تونستی صلوات بفرستید و دعا کنید برام چهارسال و نیم دراقدام هستم ممنون
2706