2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چرا تركيد 

نميشه باز بياد

وقتی فکر میکنم ممکن است تمام زندگیم را از قبل نوشته باشی ،لبخندی مسرت بخش تمام وجودم رادربرمیگیرید و دیگر مانند گذشته برایم رعب آور نیست .وای خدا چه زیباست زندگی که به دستان تو نوشته شده باشد .و من بیصبرانه منتظر فرداهایی زیبا و خداگونه و هستم.فرداهایی که خوشبختی عشق خداگونگی موفقیت معنویت ثروت  تلاش دانش معرفت نبوغ سلامتی زیبایی آرامش ومعجزات خدانوشت، بینظیر برایمان در نظر گرفته ای......⁦❤️⁩⁦⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦خدایا با تمام وجود تلاش میکنم در دستانت آسوده به نظاره بنشینم،تا مبادا با خودمحوریم خدانوشتهایت را خدشه ای وارد شود .(((و اینست راز تو برای همه مان که خوشبختی ها را پاک کردیم و .........)))

گلم حتما گزارش زدن براش شما بودی گفتی گربه ها بهت حی خوبی دارن 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2738

عشق به گربه!

طبق تحقیقات افرادیکه گربه دارن هفته‌ای 3.5 ساعت با گربه‌شون حرف میزنن، 44 درصد این افراد عکس قاب شده از گربه‌شون دارن و 54% گفتن داشتن گربه باعث کاهش استرس ناشی از کارشون شده!

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

‏⁧«گربه»⁩ در فرهنگ باستانى مصر⁩ مفهوم قدرت آورنده ثروت و نماد خوشبختی به شمار می‌رفت و به او احترامى هم شان فراعنه می‌گذاشتند، مردم دوست داشتند گربه اى خانه آنها را براى زيستن انتخاب كند، اگر گربه خانگى ميمرد او را موميايى كرده و به نشانه اندوه صاحب خانه ابروان خود را ميتراشيد!

‏⁧«گربه»⁩ در فرهنگ باستانى مصر⁩ مفهوم قدرت آورنده ثروت و نماد خوشبختی به شمار می‌رفت و به او احترامى ...

مرسی اطلاعات خوبی بود 😘😘😘😘

خب من عاشق گربه هام