2737
2734
عنوان

شوهر خواهرشوهرممم

| مشاهده متن کامل بحث + 3793 بازدید | 130 پست
والا آدم با شوهر خواهرسوهرش چه کاری میتونه داشته باشه آخه؟!؟!؟!؟ که نباز باشه باهم چت کنن  من ...

خب ما اینطوری نیستیم

لولو نیست که حتی اگه کاری بود بگه شوهر زنگ بزنه یه رابطه ی عادیه فامیلی مثل خواهر و برادر و چیزی که شما میگی تاحالا ندیدم و نه حتی شنیده بودم

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن
من ترسیدم شوهرم کاری دس خودش بده

فعلا به کسی نگو

اما پیام یا ویسشو نگه دار

دفعه ی بعد بدون بروز دادن ترس یا نگرانیت باهاش جدی و پر اخم برخورد کن که بفهمه نه دوس داشتی کارشو نه اصلا کسیه واست

اما اگه جدی تر شد

یا ادامه داد

بازم به همسرت نگو

جوونه دنیام هزار اتفاقه

پدر شوهرتو صداکن خونتون

با اون مطرح کن

وژدانن  به  عنوان  یه کرمانشاهی  خیلی  زور  داره  بشم  به  خاطر شَم شَمَه کوره ی فیرنی بمیرم                                                                       اگه مه کرونا گرفتم کُشتم بالای اعلامیگَم بنویسین خرس خوردش 😂😂😂🐻                                                                                                 شَم شَمَه کوره= خفاش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه ادم اشغالیه با خودش نگفته به این پی ام بدم شاید شوهرش ببینه 

ادم کثیف 

حالشو جا بیار خیلی حرصم گرفت 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
2731
رفتارش عجیبه تو جمع دست میزده و لمس میکرده سکوت کردی هی صداتون میکرده شوهر ماستت کجا بود؟؟؟؟؟ شما ...

ما هم شماره هامون دست همه این ک دلیل نیس ولی خدایی تا حالا حرکت بد ندیدم ازشون

وزن شروع. ۵۴  وزن فعلی ۶۰. وزن هدف ۶۸.   قد۱۶۸
2738
هر وقت صدات کرد شوهرت بفرست بگو برو ببین فلانی چکارت داره . یازن خودش بگو برو ببین شوهرت چی میگه . ه ...

دقیقا خانواده ها بیشتر هوای دامادشونو دارن تا عروس معمولا،چیزی بشه میگن عروسمون دامادمونو از راه به در کرد متاسفانه

کلاااا موندم چیکارکنم بخواهرم گفتم گفت مواظب باششش نمیدونم بگم شوهرم باورم میکنه یانه اگه کنه هم خوا ...

استارتر اشتباه نکنی از شوهرت پنهان کنی یا خودت جوابشو بدیا همینکه بهت گفتم از دست زدناش چیزی نگو کلی همین الان قلبا رو نشون شوهرت بده بگو از طرف تو باهاش چت کنه بعد شوهرت میفهمه تو بیگناهی اون خودش همه چیز رو میگه

و خدایی که به شدت کافیست.......

فکر کن اگه الان زنش ببینه دیگه هیچ وقت نمیتونی ثابت کنی بی گناهییییییی سریع الان به شوهرت بگو 

الهی راه هیچ کس به بیمارستان و مطب و درمانگاه و دکتر نیفته فقط اونایی که می خوان زایمان کنن برن به دل خوش برگردن لطفا برای سلامتی پدر و مادر منم دعاکنید الهی هیچ وقت استرس سلامتی پدر و مادرتون و نداشته باشید 
2706