2726

آخه روغن شنبلیله و سیاهدانه دو دوره زدم تغییر نکرد موهام مخصوصا جلو سرم کم شده و بعد حموم کلی میریزه تجربه ای ندارین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هیرویت عالیه منم بخاطر رژیم ریزش داشتم یه دوره خوردم کاملا خوب شدم

با تجویز دکتر خوردین یا سرخود قیمتش چنده ضرر نداره؟ و اینکه رویش مجدد هم داره 😘ببخشید سوالام زیاد شد 

2728
با تجویز دکتر خوردین یا سرخود قیمتش چنده ضرر نداره؟ و اینکه رویش مجدد هم داره 😘ببخشید سوالام زیاد ش ...

نه من سرخود خوردم 😁

دو‌ماه پیش ۸۰ گرفتم ولی انگار الان ۳۰۰ شده

والا منم ماه سوم چهارم بعد زایمان ریزش گرفتم،بلافاصله دو تا قطره رزماری زدم، اونا ک ریخته بود دراومد باز،.

حتی الانم ی دوره استرس یک ماهه داشتم،بشدت ریخت باز،ک الانم دادم رزماری میزنم،موهام یک سانتی دراومد .

من موهام کلا نازک و کم پشته..

رزماری باریج اسانس میخرم،هر شب میزنم از بغل گوشهام تا فرق سرم،یک الی دو دقیقه ماساژ میدم اروم

اگه میتونی برو پیش دکتر مجتبی امیری تو تهرانه 

موهای من دسته دسته میومد تو دستم البته مجردم من 

این دکتر قرص داد بهم همشم ویتامین با یه محلول ماینکسیدین که من استفاده نکردم توام تمن اصلا اگه جز داروهاش بود ، خلاصه حرف نداره به خیلیا معرفیش کردم 

من خودم یه دوره مصرف کردم دیدم خوب شدم دوره بعدی نرفتم پیشش 

ولی هفته ای دوبار یا سه بار روغن سیاه دونه میمالم سرم ماساژ میدم با یه شال میبندم موهامو میخوابم تا فرداش که برم حموم ،اصلا دیگه ریزش ندارم 

راستی حتما برس چوبی از این دندونه بزرگا استفاده کن ،شاید اولش سختت باشه ولی عادت میکنی ،الان عکس شونمو میفرستم 

2706