2733
2734
عنوان

چالِش عکسِ پیری ☺☺

| مشاهده متن کامل بحث + 643 بازدید | 31 پست
اه اینستا با این عکسها سرویس مون کرد دگ

دوست عزیز

اول متن رو بخونید سپس پست بگذارید.

عکس هایی که در تاپیک گذاشته شده با برنامه ی فیس آپ پیر نشده. بلکه این افراد در دنیای واقعی وجود دارند به همین شکل.

عنوان تاپیک و پست مورد نظر کنایه آمیز بوده.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها داستان اینستا چیه اولش از بهرام رادان و مدیری اینا شروع کرد حالا هی مرتب همه مردم دارن چالش پیری میذارن ..قبلا یه نرم افزار بود انجام میداد در یه ثانیه ..الان نرم افزار جدیدی اومده ؟چه جالبیتی داره؟یعنی من جا موندم   

صد درصد ناراحت کننده اس.  بنده هم هدفم از زدن تاپیک خنده و مزاح نبود. عنوان تاپیک و پست کنایه ...

ن منظورم ب تایپک شما نبود در کل عکسارو دیدم ناخوداگاه ذهنم رفت سمت خانمایی ک چقد مظلومن

2728
دوست عزیز اول متن رو بخونید سپس پست بگذارید. عکس هایی که در تاپیک گذاشته شده با برنامه ی فیس آپ پی ...

بابا میدونیم اینارو گذاشته که اینستا خجالت بکشه ..گفته اینا از سختی اینجوری شدن 

ن منظورم ب تایپک شما نبود در کل عکسارو دیدم ناخوداگاه ذهنم رفت سمت خانمایی ک چقد مظلومن

☺☺☺☺👌

بعد دیدن این عکسا بغض گلومو گرفت

مشکل اینه کاری از دست من برنمیاد

خیلی دلم گرفته

خیلی زیاد

صد درصد ناراحت کننده اس.  بنده هم هدفم از زدن تاپیک خنده و مزاح نبود. عنوان تاپیک و پست کنایه ...

پارسال ی مستند دیدم دختره ۱۵ سالش بود بخدا من فک کردم ۳۵ تا ۴۰ سالشه😢

2738

از خودم خجالت کشیدم 

یه عده مثل اینا ب سختییییی زندگی میکنن

یکیم مثل من و خیلیای دیگه بفکر اینیم ک بعد عمل بینی فیلر لب بزنیم یا زاویه فک ☹☹☹

دنیا پر است از انسان های به ظاهر زیبا که هر روز لباسی نو بر تن می کنند ولی نزدیکشان که می شوی بوی کهنگی عقایدشان آزارت می دهد ... 
از خودم خجالت کشیدم  یه عده مثل اینا ب سختییییی زندگی میکنن یکیم مثل من و خیلیای دیگه بفکر ای ...

:) 

منم دیگه حس میکنم به دست اوردن فلان موفقیت یا رسیدن به فلان جا برام افتخار آمیز نیست وقتی که خیلیا شرایطش رو نداشتن...

حالا می فهمم شرایط تعیین کننده ی خیلی چیزاست

اره بعضیا هم بودن تو شرایط بد به جاهای خوب رسیدن اما اونا نهایتش ده درصد بودن، پس نود درصد باقی مونده چی؟!

پس اونایی که تا آخر عمر تو شرایط بد می مونن چی؟

این افکار خیلی ازار دهنده اس.

2706