2703
2716
عنوان

من دیگه شوهرمو نمیخاااممم

647 بازدید | 46 پست

اما اون راضی نمیشه به طلاق توافقی حاضرم مهریه امو هم ببخشم اما طلاق نمیده...چیکار کنم؟

دلم میخاد همه چی سریع و دوستانه حل بشه...اما اون همش میگه برو دادگاه...

اومدنت یه معجزه اس خوش اومدی به زندگیم😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

شاید دوستت داره ک طلاق نمیده؟ 

روزی که میخواستم عضو سایت بشم از شوهرم پرسیدم اسم مستعارم چی باشه؟ از اونجایی که تازه سریال مسافر رو دیده بودیم و اسم پانته آ بهرام در این سریال منیژه گریه رو بود، گفت بذار منیژه گریه رو. همین😁
2714

چقدطلاق زیادشده😿

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔

چرا چی شده

علاقه دیگه نداری و ‌...

یا از چشمت افتاده

باور کن مشولات همه جا هست باید جنگید

بعدا پشیمون نشی ها....

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا
چرا نمیخایش

بخاطر خیلی چیزا از خط قرمزهام رد شده.‌‌..‌فحش میده اصلا تو زندگی حامیم نیس اصلا هیچ کاری برام نمیکنه و هزار دلیل دیگه 

اومدنت یه معجزه اس خوش اومدی به زندگیم😍
2706