2410
2553
عنوان

یه سوال شرعی

665 بازدید | 99 پست

آیا یک مرد میتونه همزمان با دو خواهر ازدواج کنه. من قبلا شنیده بودم که نمیشه. ولی اینجا یه پیر مرد هست که وضع مالی خوبی نداره و فقط یه خونه داره. با دوتا دختر مجرد که یکیشون مشکل مادرزادی داره. پیر مرده به خاستگار دختر سالمه گفته این خونه بعد من مال دخترامه ولی کسی با دختر بزرگم( مشکل داره) ازدواج نمیکنه. من بمیرم کسی نیست ازش نگهداری کنه. گفته اگه میخوای با دختر کوچیکم ازدواج کنی باید بزرگه رو سرپرستی کنی خواستگاره بهونه آورده که نامحرمه من نمیتونم پدرشون گفته خو صیغه محرمیت بخونید. واقعا میشه هم چنین چیزی. یا پیر مرده سوادشو نداره و نمیدونه؟ 

نمیشه

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

@بانوی_بی_نشان    

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
2456

@بانوی_بی_نشان     بیا عزیزم کار خودته 😂😄

تمام عالم فدای ائمه.تویی که علیه اسامی ائمه میگی فردوسی شاعر و حماسه سرای بزرگ ایرانی رو میشناسی؟همون که نماد ادب وفرهنگ ایران هست ،میدونی اسمش چیه ؟ ابوالقاسم 🤭آره گلم فردوسی یه ایرانی اصیل هست وکل جهان ایران رو بافردوسی میشناسن اما اسمش عربیه و با اون مقامش ادعای امثال تو رو نداشت پس تربیت نداشتتو نشون نده.  تو نه تنها روشنفکر نیستی بلکه اصلا اهل تفکر هم نیستی و باعث میشی آبروی روشنفکرهای واقعی مثل آقای گاندی بره هرجای دنیا بگی به اسم روشنفکر تو مجازی علیه خدا و اعتقادات مذهبیون میگی بهت میخندن .درحدی نیستی که رو حرف خدا حرف بزنی و علیه ائمه بگی فقط خودت حقیتر میشی خدا خودش فرموده دنیارو واسه خاطر حضرت محمدو حضرت زهرا و مولاعلی و فرزندانش آفریدم آخرش هم همه چی میرسه به وارث حقیقی غدیر به حضرت مهدی.امروز هم نهضت عاشورا ادامه داره و پیروان یزیدو قاتل حضرت زهرا دارن ازشون جلو میزنن اما روسیاهی واسه زغال میمونه .خدایا شکرت که من از دشمنان ائمه و یزیدی و پیرو قاتلین و خائنین نیستم .لعنت خداوند بر تمام دشمنان ائمه و لعنت بر قاتلان آقا امام حسین . .پیامبر اکرم صلی الله علیه وآله می فرماید: علی با حق و حق با علی است و از هم جدا نمی شوند تا در کنار حوض کوثر در قیامت بر من وارد شوند .حضرت حیدر به نام فاطمه حساس بود/ خلقت از روز ازل مدیون عطر یاس بود/ ای که ره بستی میان کوچه ها بر فاطمه /گردنت را می شکست آنجا اگر عباس بود .
2714

پیرمرده سوادشو نداره چون نمیشه همزمان بادوتاخواهرازدواج کرد دختر بزرگه خودش عرضه داشته باشه از خودش مراقبت کنه

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

ن دوتاخواهر رو نمیشه به طورهم زمان داشت! یا باید بمیره یکیشون یا طلاق بگیره بعد با اون خواهره ازدواج کنه! 

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍
امضات خیلی عالیه

فدای تو. چشات عالی میبینه😍😍

2706