2733
2734
عنوان

مدرک پولی😓

1108 بازدید | 11 پست

همسرم میگه رییس اموزش پرورش یکی از شهرستانای شهرمون مدرک دیپلم میده ۳ میلیون میخواد.همش درسای حفظیش مونده. میگم پولو برداره مدرکو نده دستت به جایی بند نیس. گوش نمیده اعصابمو خراب کرده خنگول

چطور باید به طرف اعتماد کرد؟

انقد دوست دارم که اصلا همه چیز نینیمون به تو بره😍😍😍

سه میلیون بدی برا دیپلم😒بشینید بخونید خب ادم با 11 12 هم قبوله!

من داییم رفت خوند کیلویی نمره دادن بهش!

داییم پیره 60 ساله

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سه میلیون بدی برا دیپلم😒بشینید بخونید خب ادم با 11 12 هم قبوله! من داییم رفت خوند کیلویی نمره دادن ...

اصلا عقل نداره😞

2731
اصلا عقل نداره😞

نظام اموزشی عوض شده اینایی که میخولن دوباره بخونن مثلا اول دوم رو از قدیم دارن تکلیفشون چیه بیچاره ها!

😐

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!
اصلا عقل نداره😞

نه عزیزم الان شبانه بخوا  خودش بخونه میشه همون ۳یا ۴تومن خودت زنگم بزنی بهت میگن بعدم رییس اون اموزشگاه دیونه نیس ک واسه ۳ تومن بخوادکلاهبردار یا پولتو بخوره و ابروش بره حتما میده.بگو بهش بگه نصفشو قبل از اماده کردن بده بقیشم وقتی حاضر شد بده

نظام اموزشی عوض شده اینایی که میخولن دوباره بخونن مثلا اول دوم رو از قدیم دارن تکلیفشون چیه بیچاره ه ...

رشتش برق صنعتی بود الان میگن باید بری چندتا واحدم فنی حرفه ای بگذرونی میگه با استادش رفتم حرف زدم گفته یه جلسه هم نیای افتادی اخه سرکار میره

نه عزیزم الان شبانه بخوا  خودش بخونه میشه همون ۳یا ۴تومن خودت زنگم بزنی بهت میگن بعدم رییس اون ...

همونطور گفته

2738
نه عزیزم الان شبانه بخوا  خودش بخونه میشه همون ۳یا ۴تومن خودت زنگم بزنی بهت میگن بعدم رییس اون ...

میگم اگه کاریم بکنه نمیتونه حرفی بزنه که اخه همسرمم کارش غیرقانونیه کجا میخواد شکایت کنه ازش؟گفته بعدش استعلام بگیرید میگم پیش پرداختو میگیره درست نکنه چی؟

میده نگران نباش یارو موقعیت خودشو تو خطر نمیدازه واسه ۳ تومن که واقعا الان تو این زمونه پولی نیس عزی ...

ولی دیپلم کامپیوتر میده فقط

با دیپلم کامپیوتر میشه تو دانشگاه علمی کاربردی برق یا مکانیک خوند؟اخه کارش اپراتور نیروگاه برقه به کارش مربوط باشه