2737
2734

بچه هاگوشی شوهرم خراب شده بودگوشی منوگرفت سیم کارتاشوگذاشت توگوشیم حالاگوشیموپس داده سیم کارت خودموگذاشتم امامخاطبینش توی ایمو هسش عکس یه دختربایه اسم نصفه تومخاطبینشه بنظرتون ازخودش بپرسم دختره کیه وناراحت نمیشه که من بهش شک دارم؟؟؟همه میگن تومحردی همش کارمیورده چون دوتاشغل داره ونمیدونم وقت اینکارارونداشته وحتی خونوادشم کم میدیدنش بخاطرکارزیادچ کنم بچه هااا؟؟

درتاریخ۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

ازش بپرس

هميشه از خدا درخواست كنيد،شايد در طالعت نوشته باشد:         روزي اش خواهم كرد،اگر بخواهد.   💜💜💜                                            (تو درخواست هاتون اگه دوست داشتين براي مشكل من يه صلوات ميفرستين؟🌷)وزن در ٢٥بهمن ماه٧٣كيلو😐هدف در ٢٥اسفند٧٠كيلو🙋🏼‍♀️هدف دوم در ٢٥فروردين ٦٧كيلو🙋🏼‍♀️هدف سوم در ٢٥ارديبهشت٦٥كيلو😍
چرا نمیپرسین واضح🤔🤔 بگو این از مخاطبینت وارد مخاطبین من شده داره اذیتم میکنه میشه توضیح بدی کیه خ ...

اخه همه ازش تعریف میکنن میترسم ناراحت بشه تازه باهم خوب شدیم

درتاریخ۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍
2706