2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اخه از ی طرفم داره درست میگه ما سبزوار میشینیم همسایه بغلی ما زمینش 600متره زمین اونوریشم خرید شد دو ...

عزیزم منظور من مرکز استان هست 

مرکز استانها خونه ها آپارتمانی و کوچیکه

روستای پدر منم دقیقا 10 دقیقه راهه و بزرررگه مثل شهر خونه ها همه ویلایی بالای 1000 متر ولی روستاست 

عقده پز دادن دارن

خب باباااا متراژ ۵۰۰ از نظرشون پایینه...

چیکارشون دارین؟😄😄😄

کاااش این بهار خدا، خدایی را در حقم تمام کند و تو را به من عیدی دهد. 🌸🌸     دیگه منتظر نی نی نیستم... خداحافظ نی نی. بهار 400

۹۰ 

دلم گرفته پدر... 😢😢😢برایم بهار بفرستید، ز شهر کودکی ام یادگار بفرستید، دلم گرفته پدر! روزگار با من‌نیست دعای خیر و صدای دوتار بفرستید، اگر چه زحمتتان میشود ولی این بار، برای فرزند خود قرار بفرستید، غم از ستاره ، تهی کرد آسمانم را، کمی ستاره  دنباله دار بفرستید، تمام روز و شب من پر از زمستان است، دلم گرفته برایم بهار بفرستید😔😔😔😔😔برای شادی روح پدرم لطفا یه صلوات بفرستید♥
دل سوزوندن

من کاری به اونا که متراژ بالا هستن و جواب میدن ندارم

ولی شماها هم بسیار ادمای حسودی هستین

اگه نه چرا باید دلتون بسوره که یه نفر بهتر از شماها زندگی میکنه

ولی همینکه شما خودتون تفکیک قائل میشید مسلما از سر حسادته

تا عشق آمد دردم آسان شد، خدارا شکر؛؛ مادر شدم او پاره جان شد خدارا شکر؛؛ سنگ صبورم، نور چشمم ، میوه قلبم؛؛ شب را ورق زد ماه تابان شد خدارا شکر......

۶۰ متر. ولی تا تونستم وسایل دکوری و تزیینی و... خریدم چیدم تو خونه🙃

کاااش این بهار خدا، خدایی را در حقم تمام کند و تو را به من عیدی دهد. 🌸🌸     دیگه منتظر نی نی نیستم... خداحافظ نی نی. بهار 400

خونه ما 85متره تازه خریدم چون بچه کوچیک دارم و رفت و آمدم ندارم قراره تو حال رو یه گوشه برا بچه ها خانه ی بازی درست کنم چون حالش مربعی بزرگه

کلام خدا👈وای بر هر عیب جوی هرزه زبان

۵۰ متر

حال ۲۴ متر

اتاق ۹ متر اشپزخونه ۹ متر بقیشم جارختخابی و حمومه یه تراس کوچولو هم دارم که درب ورود و خروج تو تراسه و دسشویی هم توی توی تراسه

البته تراس و دسشویی رو جز متراژ خونه حساب نکردم

دلم بهانه دارد!                                                          تو میدانی بهانه چیست؟                                          بهانه همان است که چمدان خالی را میگذاری کنار در تا بترسد، روسرت ات را شل میبندی تا اشاره کند "بکش جلو آن بی صاحب را " بی آنکه چتر بر سرت بگیری به باران میروی تا چتر نگاهش را روی سرت که نه روی دلت نگه دارد... خلاصه برای ما فقیر فقرا که به داشتن یک کف دست مهر و محبت محتاحیم ، بهانه همان است که دلت پرواز بخواهد اما کلی هزینه بابت قفس داده باشی...                      
2706