2726

دنبال کارت می گشتم گفت کارت تموم کردی پس انداز مون توش.من گفتم چیزی نخریدم هرچی که بوده با هماهنگی خودت بوده تازه ارزون گرفتم مگه برا عروسی کار نمیکنی پول اون که جدا جمع کردی. من از این گرفتم گفت نه مگه عروسی مهم برام .عروسی خواهرم. منم گفتم مگه خانواده من مهم نیست خواهرم مثل خواهرت نیست .گفت نه منم حرص گرفت گفتم به من چه چی کار کنم .بعد خودم کنترل کردم چون میدونستم مهم نبودن الکی گفت .بهش گفتم میدونم برامون زحمت میکشی ولی از این حرفت ناراحت شدم .شوهرم کارمند ولی کار دومم داره میره. به نظرتان بقیه خریدار و تنها برم یا با خودش .آخه میگه از کارمیفتم ولی خودش گرون میخره به من غر نمی زنه نمیدونم. باهش چی کار کنم بی محلی یا نازش بکشم.چرا برا خرید ن چیزی که لازم باید دست به عصا راه برم

بزرگترین سرمایه زندگی مشترک اعتماد است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عروسیه کیه؟

متوجه نشدم

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2728
بچه ها من اصلا سیاست ندارم لوسش کردم اینقدر که همیشه از خودم زدم زورش میاد خرج کنه

هیچوقت کارتی که پس اندازتون توشه نگه ندار اخر که تموم بشه میگه تو تموم کردی پولو 

خریدم با خودش برو قیمتارو ببینه اخرش از گردش خسته میشه میگه اونی که دوس داری بردار 

خرج خونه هم گردن نگیر اصلا 

دنیـامثل‌مادرت‌نیس‌که‌ظـهرسرش‌دادبـزنی‌شب‌واسه‌شـام‌صداکنه‌،دنـیاولت میکنه‌که‌‌ازگشنـگی‌بمیری!!!

من متوجه متنتون نشدم اما هرچی میخرید چه برا خونه چه خودتون یادداشت کنید با تاریخش

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
هیچوقت کارتی که پس اندازتون توشه نگه ندار اخر که تموم بشه میگه تو تموم کردی پولو  خریدم با خود ...

واقعا تعجب میکنم باشه برم خرید گرونتر میخره چه  توقع داره ازم مگه با پول کم جنس خوب میدن

بزرگترین سرمایه زندگی مشترک اعتماد است
واقعا تعجب میکنم باشه برم خرید گرونتر میخره چه  توقع داره ازم مگه با پول کم جنس خوب میدن

گرونتر میگیره چون اعصاب خرید و گردش پاساژ به پاساژ نداره 

من عید با مامانم رفتم روسری دیدم ۸۰ تومن اومدم به شوهرم گفتم فردا بریم بگیریم میگف چه خبره یه پارچه نیم متری ۸۰ تومن فرداشکا رفتیم گفتم از چشمم افتاد اونطوری گفتی و یه روسری ۱۵۰ تومنی پسند کردم  و گرفتم‌و برگشتیم

دنیـامثل‌مادرت‌نیس‌که‌ظـهرسرش‌دادبـزنی‌شب‌واسه‌شـام‌صداکنه‌،دنـیاولت میکنه‌که‌‌ازگشنـگی‌بمیری!!!