1345
1341

دنبال کارت می گشتم گفت کارت تموم کردی پس انداز مون توش.من گفتم چیزی نخریدم هرچی که بوده با هماهنگی خودت بوده تازه ارزون گرفتم مگه برا عروسی کار نمیکنی پول اون که جدا جمع کردی. من از این گرفتم گفت نه مگه عروسی مهم برام .عروسی خواهرم. منم گفتم مگه خانواده من مهم نیست خواهرم مثل خواهرت نیست .گفت نه منم حرص گرفت گفتم به من چه چی کار کنم .بعد خودم کنترل کردم چون میدونستم مهم نبودن الکی گفت .بهش گفتم میدونم برامون زحمت میکشی ولی از این حرفت ناراحت شدم .شوهرم کارمند ولی کار دومم داره میره. به نظرتان بقیه خریدار و تنها برم یا با خودش .آخه میگه از کارمیفتم ولی خودش گرون میخره به من غر نمی زنه نمیدونم. باهش چی کار کنم بی محلی یا نازش بکشم.چرا برا خرید ن چیزی که لازم باید دست به عصا راه برم

سلام 😇👋🏻

امسال نمايشگاه 👩‍👧‍👦مادر ،نوزاد و كودك

با كلي اتفاقات هيجان انگيز منتظرتون هستيم🎈

https://miladfair.com/fa/mbc

https://t.me/mbcfair2019  👈🏻تلگرام

اينستاگرام👈🏻  [email protected]

بچه ها من اصلا سیاست ندارم لوسش کردم اینقدر که همیشه از خودم زدم زورش میاد خرج کنه

هیچوقت کارتی که پس اندازتون توشه نگه ندار اخر که تموم بشه میگه تو تموم کردی پولو 

خریدم با خودش برو قیمتارو ببینه اخرش از گردش خسته میشه میگه اونی که دوس داری بردار 

خرج خونه هم گردن نگیر اصلا 

دنیامثل مادرت نیست که ظهرسرش داد بکشی و شب واسه شام صدات کنه دنیا ولت میکنه تا از گشنگی بمیری!!!
1320

من متوجه متنتون نشدم اما هرچی میخرید چه برا خونه چه خودتون یادداشت کنید با تاریخش

عزیز دلم وقتی شب میشه و تو چشمای نازتو میبندی و میری تو خواب شیرین دلم واست خیلی تنگ میشه.واسه خنده ی شیرینت واسه شیطونیات واسه صدای قشنگت.اون موقعست که میفهمم چقد دوست دارم و شدی تمام دنیام..
هیچوقت کارتی که پس اندازتون توشه نگه ندار اخر که تموم بشه میگه تو تموم کردی پولو  خریدم با خود ...

واقعا تعجب میکنم باشه برم خرید گرونتر میخره چه  توقع داره ازم مگه با پول کم جنس خوب میدن

واقعا تعجب میکنم باشه برم خرید گرونتر میخره چه  توقع داره ازم مگه با پول کم جنس خوب میدن

گرونتر میگیره چون اعصاب خرید و گردش پاساژ به پاساژ نداره 

من عید با مامانم رفتم روسری دیدم ۸۰ تومن اومدم به شوهرم گفتم فردا بریم بگیریم میگف چه خبره یه پارچه نیم متری ۸۰ تومن فرداشکا رفتیم گفتم از چشمم افتاد اونطوری گفتی و یه روسری ۱۵۰ تومنی پسند کردم  و گرفتم‌و برگشتیم

دنیامثل مادرت نیست که ظهرسرش داد بکشی و شب واسه شام صدات کنه دنیا ولت میکنه تا از گشنگی بمیری!!!