2703
2553

دیگه خسته شدم واقعا خسته شدم دو هفته پیش میخواستم برم گفت نرو اخلاقمو درست میکنم اما هیچ کاری نکرد. 

هر چی بهش میگم سر این و اون باهم دعوا نکنیم تو کتش نمیره. 

امروز که گفت بریم خونه مامانم و قبول نکردم جنگ راه انداخت 

شورشو درآورده خیلی شلوغ میکنه کلی به خاطر غذا رفته بودم خرید که اون نره خستست بعد نخورد و گفت شاشیدم تو این غذایی که درست کردی. 

تو همین هفتم خونه باباش بودیم امروز حال نداشتم برم. اینطور کرد. 

بعدم بهم گفت برو خونه بابات عمرا اگه این دفعه جلوتو بگیرم. 

میخوام برم چون زندگی ما درست بشو نیست.

(الان رفتم خونه بابام چون عصبانی شد گفت بذار کمکت کنم و کم‌کم چمدونمو بست اما دم رفتنم گفت نرو و وقتی هم اومدم داره زنگ میرنه) 

به هر حال مجبور بودم ادبش کنم. 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
منم الان قهرم. اخه دیروز منو زد  محکم خودمم باردارم ، دوسه روز دگ میرم چون خونمون دوره

خب اشتباهه نرو اگه زدتت

2714
خوش به حالت که زنگ زده من ۱۴ روزخونه بابامم  رفته خطموکه به اسم خودش بودسوزونده

نه من کارت و همه چیو بردم شاید به خاطر اون زنگ زده. 

چرا گفت شاشیدم تو این غذا😕😕

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       

انشالله خدا کمکت کنه 

سلام 😂😂😂نمیدونم چی بنویسم 😂😂اسمم آش دوغه 😂😂پروفایلم دوتا قابلمه هست دلت خواست بگو 😂😋نگید چرا زرد بعضی جاها زرد درست میکنن 😂دیدار یار عاشق دانی چه ذوق دارد مانند ابری که دربیابان برتشنه ای ببارد 😂نمیدونم چرا یه دفعه این شعر اومد تو ذهنم 😂من مدافع مادرشوهر وخواهرشوهرم 😂😂فرارررررررر💃💃💃💃💃💃الکی گفتم 😂😂😂😋آخه اینجا همه طرفدار عروسن 😂ولی من طرفدار حقم .دوستدار شما آش دوغ 😂💖💔راستی عکس پروفایلم از خودم نیست از اینترنت گرفتم 😂اگ شاد شدی یه صلوات بفرس😛😛😛کجا بفرستو وبرو 🤣
2706