2733
2739

خیلی سخته

من عاشق غذای بیرون بستنی و خوراکیای خوشمزه

شوهرم اصلا 

تفریحم که همیناس واقعا

اصلا پایه خوراکی نیست

حالم گرفته میشه

بد غذا نیس 

هرچی درست کنم میخوره تقریبا ولی بعضی غذاهایی و دوس داره که من بدم می آد اون موقع واسه خودم یه چیز دیگه درست میکنم

کار خوبه خدا درست کنه سلطان محمود خر کیه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ما هیچکدوم اهل هله هوله نیستیم هر وقتم بخریم میمونه لواشک و چیپس وفست فود  اینجور چیزا دوست نداریم سلیقه هله هوله ای مون پیرزن پیرمردیه 😅😅انجیر خشک و بادوم و مویز و نخودچی و گندم بوداده و بیسکویت شور دوست داریم  اما ذائقه عذاییمون تا حدودی فرق داشت درطول سالها  هر دو یکمی تغییر  کردیم 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

ما مال دوشهر متفاوتیم غذاهامون خیلی فرق داره...

میسازم باهاشون  

من اصلا غذاهاشون رو دوست ندارم ...

میرم مهمونی از زور گرسنگی میخورم فقط...

اونا هیچ اعتقادی به ادویه ندارن برعکس ما

آدم باید به باباطاهر توزندگیش داشته باشه ک بهش بگه ...گل سرخ وسفیدم چرا پژمرده حالی ...بیا قسمت کنیم دردی که داری.... که تو کوچک دلی طاقت نداری....💞خدای خوبم خودت برام‌معجزه کردی خودتم حافظش باش صحیح وسالم بیاد بغلم  وبهمون توان لیاقت ودانشش رو بده ک پیش ما زندگی خوب وموفقی رو تجربه کنه وکلی بهش خوش بگذره...😍😍

من یه مقدارشبیه شوهرم شدم یه مقداراون شبیه من شده مثلا شوهرم ماکارانی فقط باسیب زمینی دوست داره ولی من بامخلفات بیشتراما الان منم عادت کردم فقط باسیب زمینی درست میکنم الان شوهرم ازفلفل وخورشت ترش بدش میومداما الان دوست داره چون همیشه خورشتموترش میکنم

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید

ایرادی نیس شوهرم هرچی درست کنم میخوره هله هوله هم میخوره من دیگه میلم نیس برا غذا بیرونم پایه اس شکمو اخه😂😂

سعی کنیم یکم مهربون تر و مثبت تر نظر بدیم..ممکنه ی جمله ما، زندگی کسی و برگردونه یا نابود کنه!!!
2738

من عاشق فست فود و ساندویچم.اما شوهرم برنجی و خورشی دوس داره‌.الان اون ی کم با من ساندوبچ میخوره.منم گاهی با اون خورشی میخورم.اما جفتمونم اخرش میگیم فقط ب خاطر تو خوردما.علایقمون همچنان عوض نشده