2726

چهار روزه سزارین کردم .هفته سی وپنج نی نیمو از دست دادم.سینه هام بدجور پر شده میترکه دردش زده به زیر بغل.میخواستم ببینم کی شیرم بر میگرده کسی تجربه تو اطریافیان داره دیده

خدایا شکرت🖤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

چرا نی نیتو از دست دادی؟ گناه بدلت ایشالا خداصبرت بده

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 

یا علی اصغر یا علی اصغر یا علی اصغر 😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱

الهی بمیرم برات..منم این تجربه رو داشتم...دکتر به من گفت انگولک نکن با سوتین محکم ببند برگرده

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت

چند روز ديگه برو دكتر

بهت دارو ميدن

شير خشك ميشه

خيلي ناراحت كننده و حس بديه

من خودم تو هفتع پايين سقط كردم

و شير داشتم

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  
2706