2726
عنوان

کادوی تولد همسر

283 بازدید | 35 پست

دوستان شما بودید جای من چیکار میکردید؟ حدود یک ماه پیش تولد من بود که شوهرم برام هیچ چی نخرید. منم انتظارم زیاد نیست، چندین بارم بهش گفتم من بلوز دوست دارم ولی روز تولدم گفت وقت نکردم و پول نداشتم و از این حرفا. خیلی هم ناراحتم از این کارش. به خودشم گفتم. حدود یک ماه دیگه هم تولد شوهرمه. منم حدود سه چهار میلیون پول دستم اومده که از الان به فکر کادوی تولد شوهرم هستم. همیشه هم اینجوری بوده. من همش یکی دو ماه پیش فکر میکنم چی بخرم و چی نخرم. حتی بچه کوچیک که دارم با اون زودتر میخرم که شاید یه مشکلی پیش بیاد و نرسم کادو بخرم. بنابراین جلو جلو به فکر هستم. شوهرم حتی سال پیش هم برام کادوی تولد نخرید. حالا میخوام با این پول برای شوهرم دوچرخه بخرم،همش هم به بهترین جنسا فکر میکنم. دوچرخه خوب هم حدود سه چهار میلیونه. به نظرتون بخرم یا نه؟

99.9.9به لطف خدا دفاع و یه هدیه ی بزرگ😍هنوز دفاع نکردم ولی خدا یه هدیه ی بزرگ بهم داد.😘 

دوچرخه رو واسه من بخر واسه شوهرت کمربند بخر

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یچیز ارزونتر بخر، زیادشه 3،4تومن اونکه بفکر تو نیی

گاهی خدا میخواهد با دستان تو گره از کار دیگران باز کند... دستان خدا باش  میشه واسه مامان شدنم ی صلوات بفرستی❤️

من ک همیشه میخرم چون شوهرمم میخره بهتر از کادوی من.

اما شما ی طلای طریف حتی شده پلاک ریز براخودت بخر. ی لباس برا همسرت

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

کم عقلی دیگه...بجای اینکه به عکر خودتو پس اندازت باشی بفکر شوهری هستی که هیچ سالیو برات جشن تولد نمیگیره...کادو بگیر نه دو سه تومنی یه بولیز صد تومنی بگیر بکن تو چشش بگو اینو برات خریدم تا یاد بگیری...

کاش میشد فرهنگ ایران ی جوره دبگه بود ی جوری ک دخترا مجبور نباشن ازدواج کنن ی جوری ک از طلاق نترسن ی جوری ک....هعی ببخشید میدونم ربطی نداش

🤭نمدونم چه حکمتیه هروقت میام سایت،این تیکه شعر مدام تو ذهنم اکو میشه:سرزمییییینِ عجایب،کی غایبه کی حاضر😑😂
2706