2703
2553

من الان توسایتش بودم.زده بود173/000...به تومن بود..یعنی چقدمیشه..یه تومن..یاصدوهفتادتومن..گیج شدم..تجربه دارابیایین کمکم

ازحذف کردن ادماازتوزندگیت نترس.....زندگی قانون لیاقت هاست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من الان توسایتش بودم.زده بود173/000...به تومن بود..یعنی چقدمیشه..یه تومن..یاصدوهفتادتومن..گیج شدم..ت ...

این شهریه ثابته عزیزم. شهریه متغیر هم با توجه به تعداد واحدهات بهش اضافه میشه که حدودا میشه همون مبلغی که دوستمون گفت. باز بستگی به رشته‌ای که میخونی فرق میکنه.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
2720
2714
بستگی به تعداد واحد هات داره 500. 600 گاهی هم 700

پس یه تومن نمیشه..ترماتون چجویره..یکم توضیح میدی راجب ساعتاش..واحداش..چجوری پول میدین..هرواحدیعنی چی..ترم یعنی چیجوری.وو

این شهریه ثابته عزیزم. شهریه متغیر هم با توجه به تعداد واحدهات بهش اضافه میشه که حدودا میشه همون مبل ...

زبان میخوام بردام..حدست چیه گلم راجب پولش

من ميخواستم ثبت نام كنم ميگن وقتش تمومش شده رأسته  خيلي ناراحتم  تمديد نداره؟

بهمن فکرکنم..سرچ کنی میادبالا..اگه فهمیدی به منم بگو

زبان میخوام بردام..حدست چیه گلم راجب پولش

نمیدونم گلم،‌ خودم چند روز پیش داشتم در موردش سرچ میکردم این اطلاعاتُ دیدم. زبان هم رشته گرونی نیست که بگیم کار عملی داره یا ابزار میخواد. شاید همون 600-700 که دوستمون گفت بشه.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
2706