1345
1341

من الان توسایتش بودم.زده بود173/000...به تومن بود..یعنی چقدمیشه..یه تومن..یاصدوهفتادتومن..گیج شدم..تجربه دارابیایین کمکم

ازحذف کردن ادماازتوزندگیت نترس.....زندگی قانون لیاقت هاست
من الان توسایتش بودم.زده بود173/000...به تومن بود..یعنی چقدمیشه..یه تومن..یاصدوهفتادتومن..گیج شدم..ت ...

این شهریه ثابته عزیزم. شهریه متغیر هم با توجه به تعداد واحدهات بهش اضافه میشه که حدودا میشه همون مبلغی که دوستمون گفت. باز بستگی به رشته‌ای که میخونی فرق میکنه.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    پرسش و پاسخ های قانون جذب    

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

بستگی به تعداد واحد هات داره 500. 600 گاهی هم 700

پس یه تومن نمیشه..ترماتون چجویره..یکم توضیح میدی راجب ساعتاش..واحداش..چجوری پول میدین..هرواحدیعنی چی..ترم یعنی چیجوری.وو

این شهریه ثابته عزیزم. شهریه متغیر هم با توجه به تعداد واحدهات بهش اضافه میشه که حدودا میشه همون مبل ...

زبان میخوام بردام..حدست چیه گلم راجب پولش

1334
من ميخواستم ثبت نام كنم ميگن وقتش تمومش شده رأسته  خيلي ناراحتم  تمديد نداره؟

بهمن فکرکنم..سرچ کنی میادبالا..اگه فهمیدی به منم بگو

اوووف  برا مهر ميخواستم  تو ثبت نام كردي؟

منم برا مهر میخواستم فراگیر شرکت کنم اگه فهمیدی ب منم بگو

قول میدم اینبار لاغر شم,تا اخر تابستون خوش هیکل میشم😍😛 تاریخ شروع ۹۸/۳/۲۹ ****۷۵.۵>>>74>>72.900>>>
زبان میخوام بردام..حدست چیه گلم راجب پولش

نمیدونم گلم،‌ خودم چند روز پیش داشتم در موردش سرچ میکردم این اطلاعاتُ دیدم. زبان هم رشته گرونی نیست که بگیم کار عملی داره یا ابزار میخواد. شاید همون 600-700 که دوستمون گفت بشه.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    پرسش و پاسخ های قانون جذب    
1226
نمیدونم گلم،‌ خودم چند روز پیش داشتم در موردش سرچ میکردم این اطلاعاتُ دیدم. زبان هم رشته گرونی نیست ...

یعنی هرجندوقت پول میخواد..چندماه ب چندماه

پس یه تومن نمیشه..ترماتون چجویره..یکم توضیح میدی راجب ساعتاش..واحداش..چجوری پول میدین..هرواحدیعنی چی ...

شهریه من که تا الان ترمی یک تومن نشده ولی فک کنم بستگی به رشته هم داره من رشتم الهیات

تمام غصه های دنیا را میتوان با یک جمله تحمل کرد : خدایا میدانم که میبینی

یه مقدار از شهریه به عنوان شهریه ثابت اول ترم میدیم مابقی رو آخر ترم قبل امتحانات

ترم اول خود دانشگاه براتون انتخاب واحد میکنه و بیشتر دروس عمومی براتون برمیداره واسه همون معمولا ترم اول شهریه یکم کمتره

تمام غصه های دنیا را میتوان با یک جمله تحمل کرد : خدایا میدانم که میبینی
1331