2726
عنوان

ساکشن گوش

| مشاهده متن کامل بحث + 28884 بازدید | 42 پست
دردش زیاده☹راس بگو 

نه گلم اونجوری نیس که نتونی تحمل کنی. صداش رو اعصابه و بستگی داره چقدر عفونتت شدید باشه

من مانده ام مهجور از او، بیچاره و رنجور از او،گویی که نیشی دور از او در استخوانم میرود، در رفتن جان از بدن گویند هر نوعی سخن،من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود♥

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم سیر و این چیزا اصلا نزار من چندسال پیش یکی از اقوامم رفته بود دکتر یکی اومده بود که سیر توی گوشش گذاشته بود میگه دکتر کلی باسختی اول سیر رو دراورد بعد تازه به درمان دیگش رسید

2728
میشه علائمی که اوایل داشتی رو بگی؟ من چندروزه توی گوشم صدای وزش باد میشنوم یعنی چیه؟

والا من اولش سرما خوردم ولی توجهی نکردم ی صب پاشدم دیدم دوتا گوشام کیپه  بعد گفتم برا سرماخوروگیه چیزی نیس دیدم وای بدتر شد رفتم دکتر بهم ی قطره گیلیسیرن فنیکه داد یکیش باز شد اون یکی هنوز کیپه علائمشم من اول ک کلا گرفت گوشم بعد بهتر شد سعی میکردم فشارش بدم توش هوا میرفت صدا میداد  الانم کلا زده به دندونام 

برو شستشو ساکشن اصلا خوب نیس من پسرمو بردم اول ساکشن ولی سال بعد که شستن تا الان خیلی بهتره

من‌خودمم شستشو میخوام ولی میگه عفونت داده شستشو عفونتو پخش میکنه انجام نمیدن برام

💜مرسی تجربتو بهم گفتی  اروم تر شدم شنیدم حرفاتونو

خواهش ميكنم عزيزم اصلأ لازم نيست بترسي

شستشو درد داره يكم ولي ساكشن نه درد داره نه ضرر

هر چه زودتر برو تا زودتر راحت بشي عزيزم😚

محتاج دعام🙏