2726
عنوان

ساکشن گوش

| مشاهده متن کامل بحث + 28887 بازدید | 42 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من فقط یه گوشم شده الان زده به دندونام دارم سکته میکنم 

من جوری شده بودم که وقتی لبخند میزدم فکم درد میگرفت😢

من مانده ام مهجور از او، بیچاره و رنجور از او،گویی که نیشی دور از او در استخوانم میرود، در رفتن جان از بدن گویند هر نوعی سخن،من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود♥
2728
والا واسه من که درد نداشت قبلش قطره استفاده کرده بودم جرما جدا شدن بودن از جداره

اخه دوتا روشه یکی شستشو یکی ساکشن که ساکشن میگن‌خیلی درد داره و من چون عفونت دارم‌باید ساکشن کنم برای همین خیلی میترسم 

بعد این که ساکشن کنه واسه ی پرده گوش خطری نداره؟

نه خطر نداره. ولی واسه من دکتر بهم گفت از بس دیر اومدی پرده گوشت خراش برداشته و آسیب دیده😑

من مانده ام مهجور از او، بیچاره و رنجور از او،گویی که نیشی دور از او در استخوانم میرود، در رفتن جان از بدن گویند هر نوعی سخن،من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود♥
من جوری شده بودم که وقتی لبخند میزدم فکم درد میگرفت😢

منم الان همینم نمیتونم زبونمو زیاد حرکت بدم مثلا موقع غذا خوردن یه تیر وحشتناکی به سمت گوشم میکشه که نگو 

اخه دوتا روشه یکی شستشو یکی ساکشن که ساکشن میگن‌خیلی درد داره و من چون عفونت دارم‌باید ساکشن کنم برا ...

اره شستشو راحته ساکشن یه خرده سخته دردناک نیس فقط صداش رو اعصابه و باید سعی کنی تکون نخوری

وای😭من دوماه وضعم همینه  عزیزم تهرانی شما؟کدوم دکتر رفتین

نه گلم تهران نیسم

2706