1351
1353
عنوان

ساکشن گوش

| مشاهده متن کامل بحث + 153 بازدید | 42 پست
من جوری شده بودم که وقتی لبخند میزدم فکم درد میگرفت😢

منم الان همینم نمیتونم زبونمو زیاد حرکت بدم مثلا موقع غذا خوردن یه تیر وحشتناکی به سمت گوشم میکشه که نگو 

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

اخه دوتا روشه یکی شستشو یکی ساکشن که ساکشن میگن‌خیلی درد داره و من چون عفونت دارم‌باید ساکشن کنم برا ...

اره شستشو راحته ساکشن یه خرده سخته دردناک نیس فقط صداش رو اعصابه و باید سعی کنی تکون نخوری

1350
1307

عزیزم سیر و این چیزا اصلا نزار من چندسال پیش یکی از اقوامم رفته بود دکتر یکی اومده بود که سیر توی گوشش گذاشته بود میگه دکتر کلی باسختی اول سیر رو دراورد بعد تازه به درمان دیگش رسید

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚💚Your Voice is my favourite Sound💙💙
میشه علائمی که اوایل داشتی رو بگی؟ من چندروزه توی گوشم صدای وزش باد میشنوم یعنی چیه؟

والا من اولش سرما خوردم ولی توجهی نکردم ی صب پاشدم دیدم دوتا گوشام کیپه  بعد گفتم برا سرماخوروگیه چیزی نیس دیدم وای بدتر شد رفتم دکتر بهم ی قطره گیلیسیرن فنیکه داد یکیش باز شد اون یکی هنوز کیپه علائمشم من اول ک کلا گرفت گوشم بعد بهتر شد سعی میکردم فشارش بدم توش هوا میرفت صدا میداد  الانم کلا زده به دندونام 

1308
برو شستشو ساکشن اصلا خوب نیس من پسرمو بردم اول ساکشن ولی سال بعد که شستن تا الان خیلی بهتره

من‌خودمم شستشو میخوام ولی میگه عفونت داده شستشو عفونتو پخش میکنه انجام نمیدن برام

1335