2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ماهی یبار میندازم لباسشویی...به همین سادگی

2نفره رو؟؟چندكيلوييه لباسشوييتون؟

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
2728
ادم زود به زود بره حموم  بدنش بو نده ک پتو بو نمیگیره

آره منم اصلا عرقم بو نمیده  ماشالا هزار ماشالا هزار اللله و اکبر😅😅😅😅😅

بزودی میرم قاطی متاهلااااا😅😅😅😅😅😅
2نفره رو؟؟چندكيلوييه لباسشوييتون؟

نه یه نفره س. سبکه. ۸کیلوییه

نظرمو نمیپسندی, ریپلای نکن🚫🚫 پشت این حرفم یه عالمه حرفه از یه عده که فقط برای خالی کردن عقده هاشون میان اینجا....
2738
آره منم اصلا عرقم بو نمیده  ماشالا هزار ماشالا هزار اللله و اکبر😅😅😅😅😅

😂😂خدا نکشتت 

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
پتو من از این بزرگاس  تو ماشین  فک نکن جا بشه دو مردی هست مال من😃😃😃

من ینفره میندازم ماشین دونفره هم میدم خشکشویی 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
نه یه نفره س. سبکه. ۸کیلوییه

منم ٨كيلويي 

پتو تابستونه ميندازم ولي اين دو نفره ها و گلبافت هاي ي نفر رو نه

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
۵ کیلویی بعد میگیم خراب میشه ماشین پتو نمیندازیم

مال ماهم ۵کیلویی فقد مسافرتی میندازیم پتو رو نمیشوره باید حداقل ۷باشه تا بتونه بشوره بعدم تو این گرونی اومدو پتو رو انداختی شست بعدش فشار اومد بهش زدو خراب شد میخوای چیکار کنی 

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
خییییلی زیاده ماهی یک بار حداقل ۶ ماه یه بار

تازه فهمیدم که میشه با لباسشویی میشه پتوم شست,وگرنه قبلش منم مث شما مقاومتم بالا بود😉😉

نظرمو نمیپسندی, ریپلای نکن🚫🚫 پشت این حرفم یه عالمه حرفه از یه عده که فقط برای خالی کردن عقده هاشون میان اینجا....
مال ماهم ۵کیلویی فقد مسافرتی میندازیم پتو رو نمیشوره باید حداقل ۷باشه تا بتونه بشوره بعدم تو این گرو ...

منم اصلا از جنس پتو نمیندازم تو ماشین اصلاااا پس دست و پاچه  رو برا چی گزاشتن😃😃😃

بزودی میرم قاطی متاهلااااا😅😅😅😅😅😅
2706