2737
2734

خوب من در اوج كودكي يعني ٥ سالگيم از ارتفاع افتادم خورد و خمير شدم ولي زنده موندم ٩ روزكما بود حافظمو از دست دادم شش ماه بعد دوباره مخم اومد سرجاش ولي هيچوقت از ارتفاع نترسيدم🤭 بعد چون دندونام تو دهنم خورد شد كه عمرم كه گذشت دندونپزشكي رفتم خدا رو شكر يكسال ايمپلنت كردم بعد ١٥ سال راحت شدم در حال حاضر ٢٠ سالمه بطبع مشكل گوارش هم پيدا كردم بزرگ شدم گذشتو دوسال زود يوني رفتم كه چشمتون روز بد نبينه تصادف كردم يكسال و نيم خونه نشين شدم بازم جون سالم به در بردم آي ام لوك خوش شانس😂😂😂

مردم حواسم نيست 🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

الان سالمی که خدا بخواد 

حدس میزنم روی تخت دراز کشیدی و پات تو گچه داری تایپ میکنی

منم قبلن چشام سگ داشت🙂🙂 اما ب مرور رفت تو اخلاقم😑😑😑😂😂😂😂میون جوشام یه دونه صورت زده که اونم تا چند وقت دیگه از بین میره 😕😕😕😕_به نظر من عشق از غرور بالاتر هستش مثلا خود من بار ها شده که بخاطر عشقی که به لواشک داشتم غرورمو زیر پا گذاشتم و گفتم تو رو خدا یه تیکه شم به من بدید        _تمام قند های توی دلم را آب کردم ... برای تویی که چایت را همیشه تلخ میخوری ... خاک بر سرت😑😑     کوتاه ترین جمله ی جهان مربوط به کرمانیاس:(قَ هَ)=(آیا در خانه قند هست)😂😂😂😂😂                        _آدما کلن چهار دسته ان :یا مَمَدن یا فاطمه یا زهران یا علی بقیه دوستای اینان😅😅😅😅😅😅😅 (توی نی نی سایت یاد گرفتم که هر کسی هر جور دلش میخواد قضاوت میکنه و هر حرفی که دلش میخواد میزنه دوست عزیزم اگه نظرت مخالف منه ریپلی نکن سعی میکنم جوابتو ندم اما اگه رو اعصاب راه بری قول نمیدم که .... 🙂) دوستتون دارم😊❤🌹
2738

گذشت دو تا پسر عمو دارم خيلي با هم جورن ي روز يكيشون تل گرام  پيام ميده كه ميخام برم تركيه نميدونم كجا خريد كنم و اينا راهنماييم كن منم كاملللل راهنماييش كردم از اون روز به بعد هي پيام ميداد من اصلا دوس نداشتم باهاش در ارتباط باشم اصلا با اخلاق من جور نميشد موهاي دستشو برميداره ابرو كه يه نخه فقط ولي خوشكله منم متنفرم از اين دسته از پسرا 

مردم حواسم نيست 🖤

خب خب خب 

منم قبلن چشام سگ داشت🙂🙂 اما ب مرور رفت تو اخلاقم😑😑😑😂😂😂😂میون جوشام یه دونه صورت زده که اونم تا چند وقت دیگه از بین میره 😕😕😕😕_به نظر من عشق از غرور بالاتر هستش مثلا خود من بار ها شده که بخاطر عشقی که به لواشک داشتم غرورمو زیر پا گذاشتم و گفتم تو رو خدا یه تیکه شم به من بدید        _تمام قند های توی دلم را آب کردم ... برای تویی که چایت را همیشه تلخ میخوری ... خاک بر سرت😑😑     کوتاه ترین جمله ی جهان مربوط به کرمانیاس:(قَ هَ)=(آیا در خانه قند هست)😂😂😂😂😂                        _آدما کلن چهار دسته ان :یا مَمَدن یا فاطمه یا زهران یا علی بقیه دوستای اینان😅😅😅😅😅😅😅 (توی نی نی سایت یاد گرفتم که هر کسی هر جور دلش میخواد قضاوت میکنه و هر حرفی که دلش میخواد میزنه دوست عزیزم اگه نظرت مخالف منه ریپلی نکن سعی میکنم جوابتو ندم اما اگه رو اعصاب راه بری قول نمیدم که .... 🙂) دوستتون دارم😊❤🌹

يك ماهي گذشت اينم هر روز پيام ميداد منم سنگين جوابشو ميدادم تا اينكه گفت ميخام بيام ايران اخه ايران زندگي نمي كنه مهاجرت تحصيلي كرده منم ابزار خوشحالي كردم و سه ماه بعدش تو تعطيلات بين ترمشون اومد دوباره اون دوتا پسرعمو در گوش هم پچ پچاشون شروع شد ي ماه قبل اينكه بره اون يه دختر عمو ديگم گفت بيا خونمون همه دورهميم جاي تو خاليه منم جا خوردم چون اصلا با خانواده پدريم در ارتباط نيستم ولي ردش نكردم رفتم ديدم هيچكي غير اون پسر عموم نيست پرسيدم دخترعمو كجاست؟ گفت الان مياد منم فلنگو بستم اومدم خونه بعد از رفتن اون پسر عموم ازم خواستگاري كردكه منم همون ثانيه ردش كردم بد جورم زدم تو برجك پسرعموم كه خارج بودو بلاكش كردم و بعدا كاشف بعمل امد اقا هدفش دوستي با من بوده😐😐

مردم حواسم نيست 🖤

منم همشونو بلاك كردم الان سه ساله كه با هيچكدوم در ارتباط نيستم بعد اون از پسرا متنفرررررررر شدم تا يه روز با دوستم رفتم بيرون قبلش گفته بود همكاراشو هم مياره منم قبول كردم ديدم يه پسر و يه دختر اورده چشتون روز بد نبينه ي دل نه هزار دل مردم براش ولي اصلا به رو خودم نياوردم كلا عادتمه بار بعدي هم اومد چون سري قبلش خيلي بهمون خوش گذشت اين دفه شروع كرد از هر دري حرف زدن بقيه فهميدن داستان چيه از اون به بعد ما رو بيشتر تنها ميذاشتن با هر بدبختي كه شد اينستاشو پيدا كردم اينم بگم شماره نداده بود بهم منتظر بود من شماره بدم🙊 

مردم حواسم نيست 🖤
2706